کد خبر: ۵۱۵۴۱۳
زمان انتشار: ۱۲:۱۴     ۱۹ مهر ۱۴۰۱
رئیس سازمان اورژانس کشور در پاسخ به برخی از شایعات مبنی بر اینکه آمبولانس‌های اورژانس اقدام به جابجایی های نیروهای نظامی و امنیتی می کنند، گفت: تاکنون هیچ کدام از آمبولانس های کشور در این زمینه مورد استفاده قرار نگرفته اند و هرگونه شایعه در این خصوص تکذیب می شود.

به گزارش پایگاه 598، جعفر میعادفر روز سه شنبه گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: آمبولانس های اورژانس تنها برای جابجایی مصدومان و بیماران مورد استفاده قرار می گیرند و هیچگاه نیروهای نظامی با این خودروها جابجا نشده و نخواهد شد.
رئیس سازمان  اورژانس کشور در خصوص  انتشار برخی فیلم‌ها و تصاویر در فضای مجازی مبنی بر جابجایی نیروهای نظامی با آمبولانس‌های اورژانس، گفت:  ممکن است نیروهای  نظامی مصدوم در شلوغی‌ها همانند دیگر مصدومان با آمبولانس‌های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده باشند اما نیروهای نظامی که مصدومیتی نداشته باشند با این خودروها جابجا نشده اند.

به گفته او، در شرایطی که به دلیل اعمال تحریم های ظالمانه امکان واردات آمبولانس نداریم، تاکنون ۹۵ دستگاه آمبولانس اورژانس کشور در شلوغی های اخیر دچار آسیب دیدگی شدند که پنج دستگاه به طور کامل تخریب و غیرقابل استفاده هستند.
وی افزود: در این مدت ۱۳ تن از تکنسین های اورژانس کشور نیز دچار آسیب دیدگی شدند که یک نفر از آنها دچار مصدومیت شدید شد.  
میعادفر همچنین با بیان اینکه ترافیک های ناشی از شلوغ‌های اخیر موجب کندی روند رسیدن آمبولانس‌های بر سر بالین بیمار ها شده است، گفت: متاسفانه در جریان شلوغی‌ها اخیر بسیاری از ماموریت ها با تاخیر انجام شد، که این نگران کننده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها