کد خبر: ۵۱۵۵۷۴
زمان انتشار: ۱۴:۴۹     ۲۱ مهر ۱۴۰۱
اتاق اصناف‌ ایران:
نایب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه بازار در سراسر کشور فعال و آرام است، گفت: تعطیلی‌ها چند ساعته بازار در روزهای اخیر با هماهنگی مسئولان و در راستای جلوگیری از آسیب و خسارت به بازاریان بود.

به گزارش پایگاه 598، مجتبی صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت بازار و فعالیت اصناف در سراسر کشور، اظهار داشت: فعالیت بازار مانند روال عادی است و اصناف در سراسر کشور مشغول کسب و کار همیشگی خود هستند. 

بازار تهران 19 مهر 1401

 

نایب رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: عده‌ای ‌دنبال این بودند که فضای آرام بازار را برگرفته از فضای اغتشاشات کشور دچار مشکل کنند،‌ در همین راستا به دلیل جلوگیری از اقدامات خرابکارانه اغتشاشگران، طی روزهای اخیر، ساعاتی از روز، واحدهای صنفی در بازار  با هماهنگی مسئولان مربوطه کشوری تعطیل می‌شد و این تعطیلی‌های چند ساعته ناشی از اعتصابات اصناف و بازاریان نبوده است. 

وی بیان داشت: برخی افراد در کف خیابان قصد لطمه‌زدن به بازار و بازاریان  را داشتند بنابراین تعطیلی‌های ساعتی در طول روزهای اخیر به دلیل جلوگیری از خسران و زیان به کسبه انجام شد. 

وی با تاکید بر اینکه کسب و کار و دادوستد در بازار در حال انجام است، بیان داشت: بازار در سراسر کشور آرام است و اصناف در حال ارتزاق هستند و هیچ تعطیلی به صورت هدفمند و به نشانه اعتراض از در کشور نداشته‌ایم و خدمات به مردم در حال انجام است. 

 

مخاطبان می‌توانند گزارش تصویری مربوط به فعالیت کسبه در بازار تهران که در تاریخ 19 مهر 1401 تهیه شده است را از اینجا مشاهده کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها