کد خبر: ۵۱۶۳۷۴
زمان انتشار: ۰۹:۲۶     ۰۸ آبان ۱۴۰۱
سخنگوی شهرداری تهران در مورد ویژه برنامه های شهرداری تهران برای جام جهانی فوتبال توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، مطهر محمدخانی درباره برنامه‌های شهرداری تهران برای جام جهانی فوتبال گفت: در این راستا کمیته‌ای ذیل معاونت فرهنگی شهرداری تهران تشکیل شد و همه سازمان‌هایی که می‌توانستند در موضوع پوشش جام جهانی موثر باشند عضو آن هستند و حتی نمایندگان فدراسیون فوتبال، وزارت میراث و ... در این جلسه شرکت کردند که هم افزایی خوبی انجام شده است.

آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری مراسم بدرقه ملی پوشان

اکران کمپین بزرگ تبلیغات شهری متناسب با جام جهانی فوتبال

وی با بیان اینکه شهرداری تهران اعلام کرده که آمادگی برگزاری مراسم بدرقه ملی پوشان را دارد و یا به عنوان دستگاه کمک کننده در کنار سایر دستگاه‌هاست، گفت: شهرداری تهران اعلام کرده که نه تنها در مراسم بدرقه بلکه در برگزاری مراسم متمرکز در چند نقطه آماده است و همچنین کمپین بزرگ تبلیغات شهری متناسب با جام جهانی تدارک دیده شده است که در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال اکران می‌شود که شعار تیم ملی در جام جهانی نیز در این کمپین بزرگ تبلیغاتی اکران می‌شود.

پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در اراضی عباس آباد و برج میلاد

 

سخنگوی شهرداری تهران با بیان اینکه در مجموعه اراضی عباس آباد و برج میلاد برنامه ویژه‌ای برای اکران مسابقات در نظر گرفته شده و حتی در فضای جانبی هم برنامه‌های تفریحی همچون برگزاری مسابقات گل کوچک و ... طراحی شده است، گفت: علاوه بر این برنامه‌ها شهرداری آماده است که علاوه بر مجموعه اراضی عباس آباد و برج میلاد در تمام فرهنگسراها، اماکن فرهنگی و حتی اکران شهری و خیابانی مسابقات فوتبال همراهی کامل را داشته باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها