کد خبر: ۵۱۷۵۹۶
زمان انتشار: ۱۴:۱۵     ۰۱ آذر ۱۴۰۱
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در حکمی سید مهدی حسینی را به ریاست حوزه هنری استان قم منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از روابط عمومی حوزه هنری قم، محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در حکمی سید مهدی حسینی را به ریاست حوزه هنری استان قم منصوب کرد.

در بخشی از حکم دادمان خطاب به حسینی آمده است:«خیزش نسل‌های پیاپی بزرگ‌مردان فرهنگ و هنر از قم، گواهی ا‌ست بر ظرفیت‌های عظیم و یگانه‌ی این دیار. خوشبختانه امروز قم را چشمه‌ی جوشان استعدادهای فکری و هنری تازه‌نفس و خوش‌آتیه‌ای می‌بینیم که بی‌تردید سرمایه‌ی فردای این مرز و بوم و انقلاب و نظام اسلامی خواهند بود.»

رئیس حوزه هنری همچنین از زحمات محمدعلی روزبهانی که پیش از این مدیریت حوزه هنری استان قم را برعهده داشت تقدیر و تشکر کرد.

سیدمهدی حسینی متولد ۱۳۵۴ است و سال‌هاست در عرصه هنرهای تجسمی فعالیت می‌کند. او عضویت در انجمن خوشنویسان ایران، عضویت در انجمن هنرهای تجسمی، مدیریت هنری کنگره ملی شهدای استان قم، مسئولیت حوزه هنری استان فارس، مسئولیت اجرائی و دبیری شورای سیاست‌گذاری هیئت هنر و رسانه قم، مدیریت مدرسه هنر شیعی و مدیریت هنری ستاد راهیان نور کشور را در کارنامه دارد.

کسب رتبه نخست در دو دوره جشنواره ملی هنرهای آسمانی، رتبه نخست جشنواره سراسری طلیعه ظهور و رتبه نخست اولین سوگواره سراسری عکس و پوستر هیئت نیز از جمله سوابق هنری سیدمهدی حسینی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها