کد خبر: ۵۱۸۶۲۹
زمان انتشار: ۰۸:۳۶     ۲۰ آذر ۱۴۰۱
مراسم وداع، تشییع و سوگواری شب اول طلبه بسیجی شهید مدافع امنیت حسن مختارزاده در قم اعلام شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع امنیت طلبه بسیجی شهید حسن مختارزاده امشب بیستم آذرماه بعد از نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) برگزار خواهد شد.

همچنین فردا دوشنبه ۲۱ آذرماه، اقامه نماز برپیکر شهید مختارزاده به امامت آیت‌الله احمد عابدی ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در حرم حضرت معصومه(س) انجام می‌شود، و مراسم تشییع راس ساعت ۱۵ از حرم بانوی کرامت شروع و به سمت گلزار مطهر علی‌بن جعفر ادامه خواهد داشت و در نهایت پیکر پاک شهید مختارزاده آنجا آرام خواهد گرفت.

مراسم سوگواری به مناسبت شب اول شهادت این طلبه بسیجی، فردا شب بعد از نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

شهید حسن مختارزاده طلبه بسیجی فعال یگان فاتحین استان قم بود که به صورت خودجوش از سال ۱۳۹۸ به عنوان بسیجی همکار در گردان ۶۰۲ یگان امنیتی امام علی(ع) سپاه محمد رسول‌الله(ص) حضور داشت.

این شهید روز ۲۶ آبان همراه با برادرش در حال بازگشت از مأموریت آرام سازی در اتوبان حکیم غرب به شرق، ابتدای ۳۵ متری گلستان بوده است که بر اثر روغن و گازوییل ریخته شده در مسیر حرکت کاروان موتوری بسیج، دچار سانحه می‌شود و زمین می‌خورد و یک خودرو از روی بدن وی گذر می‌کند و متواری می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها