کد خبر: ۵۱۸۷۰۷
زمان انتشار: ۱۱:۵۲     ۲۱ آذر ۱۴۰۱
رسانه انگلیسی از مبلغ انتقال احتمالی ستاره تیم ملی ایران به آرسنال پرده برداشت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، باشگاه آرسنال به نظر می رسد دست از سر جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو برنمی دارد و برنامه جدی برای شکار این ستاره تیم ملی ایران دارد.

در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «فوتبال لندن» خبر داد باشگاه آرسنال برای جذب مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران در جام جهانی می تواند با پرداخت ۱۷ میلیون پوند جایگزین مناسبی را برای گابرئیل ژسوس در خط حمله پیدا کند.

این رسانه انگلیسی نوشت: ژسوس مهاجم برزیلی پس از مصدومیت از ناحیه زانو در حالی که در جام جهانی حضور دارد، با یک دوره دور از میادین روبرو می شود، به این معنی که توپچی ها ممکن است مجبور شوند یک راه حل کوتاه مدت را به خدمت بگیرند.

شاگردان میکل آرتتا پس از ۱۴ بازی در صدر جدول لیگ برتر هستند و از گابریل ژسوس باید به خاطر عملکرد فردی او از زمان انتقال از منچسترسیتی تشکر کنند. این بازیکن ۲۵ ساله ۵ گل به ثمر رسانده و ۶ پاس گل دیگر داده است و خط مقدم قدرتمندی را با بوکایو ساکا و گابریل مارتینلی تشکیل داده است.

با این حال، آرتتا هفته گذشته به ضربه بزرگی مواجه شد زمانی که باشگاه تایید کرد که ژسوس پس از انجام عمل جراحی به دلیل آسیب دیدگی زانو از میادین دور خواهد بود. مصدومیت ژسوس، ادی نکتیا را به عنوان تنها شماره ۹ طبیعی باشگاه باقی می گذارد، به این معنی که مدیر فنی ادو وظیفه اضافه کردن یک بازیکن جدید به تیم آرتتا را دارد. توپچی ها در آستانه باز شدن پنجره نقل و انتقالات ماه آینده دوباره به فکر جذب طارمی افتادند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها