کد خبر: ۵۱۸۷۶۶
زمان انتشار: ۱۳:۲۲     ۲۲ آذر ۱۴۰۱
سازمان اطلاعات فراجا در اطلاعیه‌ای از دستگیری عده‌ای از مخلان نظم و امنیت که اقدام به سنگ‌پرانی و تیراندازی به سمت کامیون‌های درحال تردد در جاده‌ها می‌کردند، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از مهر، سازمان اطلاعات فراجا در اطلاعیه‌ای از دستگیری عده‌ای از مخلان نظم و امنیت که اقدام به سنگ‌پرانی و تیراندازی به سمت کامیون‌های درحال تردد در جاده‌ها می‌کردند، خبر داد. در متن این اطلاعیه می‌خوانید:

امروز دشمنان و ضدانقلاب با توطئه‌چینی و آتش‌افروزی و همچنین هدف قرار دادن امنیت عمومی مردم به دنبال ایجاد ناامنی و آشوب در کشور هستند؛ یکی از توطئه‌های اخیر معاندان در راستای خدشه دار کردن امنیت و آرامش مردم، ایجاد چالش و ناامنی برای قشر زحمتکش کامیون داران در سطح جاده‌ها بود که این توطئه خبیثانه و پوشالی توسط سازمان اطلاعات فراجا به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گرفت.

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛ با اشراف اطلاعاتی و اقدام عملیاتی، عاملان ۸۷ مورد سنگ پرانی و ۲۰ مورد تیراندازی به سمت کامیون‌های در حال تردد در محورهای مواصلاتی توسط سازمان اطلاعات فراجا و با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در راستای تأمین امنیت جاده‌های کشور شناسایی و دستگیر شدند.

این اطلاعیه بیان می‌دارد: با تلاش شبانه روزی مأموران جان بر کف انتظامی و همکاری دستگاه‌های ذیربط، کلیه تحرکات دشمنان در رصد و اشراف اطلاعاتی سازمان اطلاعات فراجا و سایر دستگاه‌های امنیتی قرار دارد و با اشراف اطلاعاتی و اقدامات قاطع انتظامی، امنیت کامل در جاده‌ها برقرار است.

امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و سازمان اطلاعات فراجا با همکاری مردم و سایر همکاران خود در مجموعه انتظامی و سایر دستگاه‌ها در راستای برخورد با مخلان نظم و امنیت در ابعاد مختلف با تمام توان و ظرفیت در میدان حضور دارد و در برخورد با آن‌ها هیچگونه مماشاتی نخواهد داشت.

در پایان از ملت عزیز درخواست می‌شود اطلاعات، اخبار و اقدامات غیرقانونی را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند و سازمان اطلاعات فراجا با شماره پیامکی ۱۱۰۳۲۲، آدرس وب سایت:aminemardom.police.ir و در پیام رسان ایتا به نشانی admin_safa@ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها