کد خبر: ۵۱۹۳۶۴
زمان انتشار: ۰۹:۳۲     ۰۴ دی ۱۴۰۱
آقایان در حالی بار تقصیر و مسئولیت مشکلات اقتصادی موجود را به گردن دولت فعلی می‌اندازند که خود و دولت مورد حمایتشان باعث و بانی وضعیت امروز هستند.

به گزارش پایگاه 598، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت دلار، سکه، کالاهای اساسی، ناشی از عملکرد دولت روانی است؛ اما آقایان به جای پاسخگویی، امروز در جایگاه مدعی حاضر شده‌اند.

زهره سادات لاجوردی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اظهار کرد: آقایان در حالی بار تقصیر و مسئولیت مشکلات اقتصادی موجود را به گردن دولت فعلی می‌اندازند که خود و دولت مورد حمایتشان باعث و بانی وضعیت امروز هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: آقایان به جای اینکه به خاطر مشکلات اقتصادی به وجود آمده بر اثر نحوه مدیریت‌شان به مردم پاسخگو باشند؛ در جایگاه مدعی حاضر شده و عملکرد دیگران را زیر سوال می‌برند و می‌خواهند با پاک کردن صورت مساله یعنی گذر از عملکرد هشت ساله خودشان که عامل مشکلات فعلی است، تمام تقصیر را به گردن دولت حاضر بیندازند.

وی اظهار داشت: هیچکس منکر وجود ایراد و اشکال در دولت فعلی و امور اجراییِ در شرایط کنونی نیست؛ اما هنوز زمان زیادی نگذشته و خوشبختانه، مردم فراموش نکرده‌اند که قیمت دلار در زمان آغاز به کار دولت آقای روحانی حدود ۳۰۰۰تومان بود با (۶۳۰ درصد افزایش) در پایان کار دولت یازدهم قیمت هر دلار به ۳۰ هزار تومان رسید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها