کد خبر: ۵۱۹۶۱۲
زمان انتشار: ۱۰:۰۳     ۱۱ دی ۱۴۰۱
ملکی خبر داد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از فوت ۳ نفر در اثر برخورد خودروی پژو ۲۰۷ با تیر برق خبر داد و گفت: باید یک بازنگری در ایمنی این خودروها لحاظ شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، جلال ملکی گفت: ساعت ۲۳:۴۰ شب گذشته یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی، بعد از خیابان اردستانی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقباً دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

فوت ۳ نفر در برخورد پژو با تیر برق/ در ایمنی خودروها بازنگری شود

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان در مدت زمان دو دقیقه در محل حادثه حاضر شدند و مشاهده کردند که یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۷ به سه سرنشین مرد جوان حدوداً میان ۲۵ تا ۳۰ سال به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شدند و پس از عبور از جوی کنار بزرگراه با تیر برق فلزی کنار بزرگراه به شدت برخورد کرده و خودرو کاملاً متلاشی شده بود و تیر برق نیز شکسته بود.

وی اظهار کرد: یک نفر از سرنشینان از داخل خودرو به بیرون افتاده بود و دو نفر دیگر داخل خودروی متلاشی شده گرفتار شده بودند و مشخص بود که هر سه سرنشین آسیب‌های خیلی شدیدی دیده‌اند.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان فوراً عملیات را آغاز می‌کنند و دو نفر دیگر را نیز از داخل خودرو خارج کردند و سه نفر تحویل عوامل اورژانس شدند که متأسفانه مشخص شد بر اثر شدت جراحات وارده در لحظات اولیه جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران عنوان کرد: محل تحویل عوامل انتظامی و راهور شد و در ساعت ۰۰:۳۴ عملیات به پایان رسید.

وی با اشاره به این نکته که طی سه روز اخیر دو مورد حادثه مشابه رخ داده است، گفت: باید یک بازنگری در ایمنی این خودروها لحاظ شود و در صورت نیاز از کارشناسان و متخصصان بیرونی نیز مساعدت گرفته شود و توقع است که نهادهای نظارتی بیش از پیش نظارت داشته باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها