کد خبر: ۵۲۰۰۸۲
زمان انتشار: ۰۹:۱۵     ۲۱ دی ۱۴۰۱
کاربراناپلیکیشن همراه من می توانند با خرید شارژ، انواع بسته(به صورت پرداخت مستقیم) و پرداخت قبض در این اپلیکیشن در قرعه کشی یک دستگاه پژو 207 و همچنین 7 جایزه 500 میلیون ریالی شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از روابط عمومی شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند، کمپین «همراه من، برنده شو!» از 16 دیماه آغاز شده و تا پایان بهمن ماه 1401 نیز ادامه دارد در این طرح کاربران اپلیکیشن همراه من از تاریخ 16 دی تا پایان روز 30 بهمن 1401 فرصت دارند تا با استفاده از سرویس‌های پرداخت قبض، خرید شارژ و خرید انواع بسته (به صورت پرداخت مستقیم) اپلیکیشن همراه من امتیاز کسب کرده و در قرعه‌کشییک دستگاه پژو 207 و 7 جایزه نقدی 500 میلیون ریالی شرکت کنند.

لازم به ذکر است در زمان برگزاری کمپین، هر 10 هزار تومان تراکنش در بخش خرید شارژ و خرید انواع بسته (به صورت پرداخت مستقیم) 10 امتیاز خواهد داشت.کاربران اپلیکیشن همراه من، در بخش خرید شارژ و انواع بسته می‌توانند به صورت نامحدود امتیاز کسب کنند.

علاوه بر این در بخش پرداخت قبض نیز هر 10 هزار تومان پرداخت قبض میان‌دورهیا پایان‌دوره، 10 امتیاز خواهد داشت و هر فرد می‌تواند نهایتا تا سقف 50 امتیاز در بخش پرداخت قبض امتیاز کسب کند.

شایان ذکر است قرعه کشی یک دستگاه پژو 207 و 7 جایزه 500 میلیون ریالی مربوط به کمپین «همراه من، برنده شو!» هفته اول اسفندماه برگزار می شود.

کاربران اپلیکیشن همراه من می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کمپین فوق به لینک https://mci.ir/mymci-bigprize مراجعه کنند

912
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها