کد خبر: ۵۲۰۳۲۳
زمان انتشار: ۱۴:۴۱     ۲۶ دی ۱۴۰۱
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان سراب با دمای منفی ۲۰ درجه سانتی گراد، دوباره سردترین شهر کشور شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، محمد امیدفر افزود: در این بازه زمانی شهرهای خیرآباد با دمای منفی ۱۸ درجه و سرخس با دمای منفی ۱۷.۵ درجه سانتی گراد به ترتیب دومین و سومین شهرهای سرد کشور ثبت شده اند.

وی با بیان اینکه دمای سراب نسبت به روز گذشته ۲ درجه کاهش یافته است، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته اهر با دمای مثبت ۷.۵ درجه سانتی گراد به عنوان گرم‌ترین شهر استان ثبت شده است.

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: در این بازه زمانی دمای تبریز در سردترین زمان به منفی سه درجه سانتی گراد و در گرم‌ترین زمان به مثبت پنج درجه رسید و دمای فعلی آن (ساعت ۱۰) منفی سه درجه ثبت شده که نسبت به روز گذشته در همین ساعت یک درجه افزایش یافته است.

امیدفر ادامه داد: تا اواخر این هفته به علت تضعیف زبانه پرفشار جوی دمای هوای استان در حد ۲ تا سه درجه سانتی گراد افزایش می‌یابد ولی از روز جمعه با ورود سامانه بارشی جدید به استان دمای هوا دوباره روند کاهشی خواهد داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها