کد خبر: ۵۲۰۴۱۴
زمان انتشار: ۰۹:۱۸     ۲۸ دی ۱۴۰۱
نخستین دوره رویداد ایده‌پردازی حوزه بازی‌سازی و سرگرمی رسانه‌ای توسط مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین دوره رویداد ایده پردازی حوزه بازی سازی و سرگرمی رسانه ای با هدف شناسایی استارتاپ ها، شرکت ها و تیم های فعال و صاحب ایده در حوزه های تخصصی رویداد، معرفی ظرفیت های همکاری مشترک به ویژه در حوزه ارائه APIهای تخصصی و خدمات زیرساخت دیجیتال به فعالان حوزه بازی و (سرگرمی رسانه ای)، شناسایی و احصاء نیازهای فعالان اکوسیستم سرگرمی و بازی به دارایی ها و ظرفیت های بالقوه اپراتور و شرکت های وابسته اپراتور، ظرفیت سازی به ویژه در حوزه منابع انسانی و جایگاه یابی گیم لاین همراه اول به عنوان یک بازیگر جدی در اکوسیستم بازی و سرگرمی کشور و شناسایی ظرفیت های سرمایه گذاری از طریق بازوهای سرمایه گذاری خطرپذیر این اپراتور در حوزه های مورد نظر رویداد توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می شود.  

 

محورها و مسیر برگزاری اولین دوره این رویداد با توجه به اهداف مذکور در دو محور اصلی بازی های موبایلی و پلتفرم های کسب و کاری مبتنی بر بازی و سرگرمی رسانه ای برنامه ریزی شده است.

 

افراد و تیم هایی که علاقه‌ و دانش پایه‌ در حوزه بازی سازی دارند و علاقه مندند که در یک چالش هدفمند بازی سازی توانایی های خود را محک بزنند، رشد کنند و بر دانش تخصصی و تجربه عملی خود بیفزایند؛ همچنین افراد، تیم ها یا شرکت هایی که قبلا اقدام به تولید یک یا چند بازی موبایلی کرده اند و تمایل به معرفی بازی خود به شبکه کارشناسان، متخصصان و بازوهای سرمایه گذاری همراه اول دارند؛ به همراه افراد، تیم ها و شرکت هایی که مبادرت به طراحی یا راه اندازی پلتفرم های کسب و کاری در زمینه بازی و سرگرمی رسانه ای کرده اند یا صاحب ایده ای در این زمینه هستند، مخاطبان اصلی این رویداد هستند.

 

به برگزیدگان این رویداد جوایز ارزنده ای از قبیل حمایت های مادی تا سقف یک میلیارد ریال و حمایت های معنوی همچون امکان انتشار بازی در بازارهای بین المللی، امکان انتشار بازی در پلتفرم های داخلی همراه اول مانند اوانو و... اعطاء خواهد شد.

 

علاقه مندان می توانند تا 10 بهمن 1401 اقدام به ثبت نام و ارسال طرح های خود کنند.

 

همچنین رویداد حضوری و معرفی برگزیدگان این رویداد متعاقبا اعلام خواهد شد؛ شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت این رویداد به نشانی mci.ir/web/rd/game-event اقدام به تکمیل فرم های مربوطه و شرکت در این رویداد کنند.

912
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها