کد خبر: ۵۲۰۴۳۲
زمان انتشار: ۱۱:۴۵     ۲۸ دی ۱۴۰۱
با فرا رسیدن فصل نقل و انتقالات نام بازیکنانی که در نیم فصل دوم در پرسپولیس حضور نخواهند داشت مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، با رسیدن به فصل نقل و انتقالات، تیم‌ها برای تقویت خود و برطرف کردن نقاط ضعف به دنبال جذب بازیکن هستند و در همین راستا برخی از بازیکنان خود را هم در لیست مازاد قرار می‌دهند. تیم فوتبال پرسپولیس هم در همین راستا به دنبال جذب بازیکنی است تا بتواند جای خالی یورگن لوکادیا را در این تیم پر کند.

جدایی لوکادیا و جذب عیسی آل‌کثیر باز هم باعث نشده تا یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس به دنبال تقویت خط حمله تیم خود باشد و به همین خاطر به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است. سرمربی پرسپولیس به دنبال این است تا یک مهاجم برزیلی را به تیم خود اضافه کند و به زودی مذاکرات رسمی در خصوص جذب این بازیکن صورت می‌گیرد تا در صورت رسیدن به توافق نهایی این مهاجم برزیلی به تهران آمده و قرارداد خود را رسمی کند.

از طرف دیگر سرمربی پرسپولیس سه بازیکن تیمش را در لیست مازاد خود قرار داده است. یکی از این بازیکنان حامد پاکدل مهاجم تیم پرسپولیس است که پس از درخشش در آلومینیوم اراک به این تیم آمد و فصل گذشته گل‌های حساسی هم برای سرخ‌پوشان به ثمر رساند اما در نهایت در این فصل به جز بازی‌های ت دارکاتی درخشش خاصی نداشت تا یحیی گل‌محمدی مجاب شود تا نا او را در لیست مازاد قرار دهد.

دیگر بازیکنی که سرمربی پرسپولیس خواهان جدایی او شده سیامک نعمتی است که پس از درخشش در پیکان چند سالی است که در پرسپولیس حضور دارد و با این تیم حتی نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا هم شد. نعمتی که در پرسپولیس بازیکن چند پستی بود روزهای خوبی در این تیم زیاد داشت اما در نهایت به نظر می‌رسد نیم فصل دوم لیگ جاری را در تیم دیگری بازی کند. گل صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 نقطه اوج عملکرد این بازیکن در پرسپولیس است که با آن گل سرخ‌پوشان برای اولین‌بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند. 

تیم‌های تراکتور تبریز و مس کرمان به صورت جدی خواهان جذب سیامک نعمتی هستند و احتمال دارد این بازیکن در صورت قطعی شدن جدایی‌اش از جمع سرخ‌پوشان راهی تبریز یا کرمان شود. این در حالی است که سیامک نعمتی به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تا دو فصل دیگر تمدید کرده بود اما در صورتی که یحیی گل‌محمدی روی تصمیمش بماند این بازیکن با وجود قرارداد با سرخ‌پوشان راهی تیم دیگری خواهد شد.

لیست مازاد پرسپولیس البته به همین‌جا ختم نمی‌شود و احتمالاً نام یک بازیکن دیگر به لیست مازاد سرخ‌پوشان اضافه خواهد شد تا سومین جدا شده این تیم در لیگ برتر مشخص شود. از طرف دیگر با جذب عیسی آل‌کثیر پرسپولیس به احتمال فراوان فقط یک مهاجم خارجی که برزیلی خواهد بود، جذب خواهد کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها