کد خبر: ۵۲۱۶۶۸
زمان انتشار: ۱۳:۳۳     ۰۱ اسفند ۱۴۰۱
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تیم‌های مختلف صادر کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های ملوان بندر انزلی و نفت مسجدسلیمان از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار و از سوی سروش صالحی‌پور مدیر تیم نفت مسجدسلیمان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری با کمک داور اول که منجر به اخراجش شد، رخ داد به همین خاطر او دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 400 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدیدنظر است.

* ابراهیم اشکش سرمربی نفت مسجدسلیمان به خاطر بدرفتاری با نماینده مسابقه یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 400 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است. توفیق بستانی مربی نفت هم به دلیل بدرفتاری با نماینده مسابقه به توبیخ کتبی محکوم شد. همچنین تیم مسجدسلیمان به دلیل داشتن 9 بازیکن اخطاری به 360 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* اسماعیل تقی‌پور سرمربی تیم مس سونگون ورزقان به دلیل انجام مصاحبه و بیان مطالبی علیه داوری مسابقه تیم مربوطه با تیم کراپ الوند، طبق ماده 70 مقررات انضباطی و به استناد همان مقررات، به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها