کد خبر: ۵۲۱۸۵۴
زمان انتشار: ۱۱:۱۴     ۰۴ اسفند ۱۴۰۱
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از ترافیک پرحجم در دو محور مواصلاتی و اعمال محدودیت موقت تردد در مقطعی از آزادراه کرج - قزوین و بالعکس در روز جمعه خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر تازه ترین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و محور شهریار – تهران محدوده میدان معادن پرحجم و نیمه سنگین گزارش شده و در دیگر محورهای مواصلاتی گره ترافیکی خاصی نداریم و تردد به شکل روان در حال انجام است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها و محورهای مواصلاتی نیز گفت: گزارشی از بروز پدیده‌های جوی در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی کشور نداشتیم و تردد بدون هیچ مشکلی در جریان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره میزان تردد در جاده‌های کشور طی شبانه‌روز اخیر نیز گفت: براساس اطلاعات دریافتی از  سامانه‌های ترددشمار در شبانه ‌روز گذشته میزان تردد در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل ۵.۷ درصد افزایش داشته و ساعت اوج تردد نیز بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین ساعت تردد هم بین ساعات سه تا چهار بامداد بوده است.   بیشترین ترددهای جاده‌ای نیز به ترتیب از آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - قزوین، آزادراه کرج - تهران، آزادراه قزوین - کرج و محور قرچک - ری انجام شده است.

شیرانی درباره محدودیت‌های تردد و محورهای دارای انسداد نیز گفت: آزادراه کرج - قزوین و بالعکس در حدفاصل پل کردان تا پل هشتگرد دراستان البرز، در تاریخ جمعه پنجم اسفند ماه از ساعت شش تا ۱۲ صبح به دلیل انجام عملیات کارگاه جاده‌ای، از کیلومتر ۱۴ الی ۲۷، مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین باندشمالی از پل کردان به محور قدیم و باند جنوبی از پل هشتگرد به محور قدیم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود. محورهای ریگان – ایرانشهر، خوانسار – بوئین، کوهرنگ – مسجد سلیمان (گردنه های چری، تاراز و شاه منصوری)، لاسم - ارجمند، وازک - بلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، محور جدید هشتگرد – طالقان، گنجنامه – تویسرکان و پونل - خلخال نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محورهای دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها