کد خبر: ۵۲۱۹۱۹
زمان انتشار: ۱۴:۳۵     ۰۶ اسفند ۱۴۰۱
به منظور بهبود روند درمان، وزیر ورزش و جوانان به خواب مصنوعی فرو رفت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، بامداد شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱ حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه تعدادی از مصدومان سانحه سقوط بالگرد در شهرستان بافت که به تشخیص پزشکان بیمارستان شهید باهنر کرمان امکان ترخیص موقت از بیمارستان را داشتند به تهران منتقل شدند تا ادامه روند درمان این افراد در یکی از مراکز درمانی در تهران پیگیری شود.

در حال حاضر کادر درمان حمید سجادی، به منظور پیشبرد هرچه بهتر امور درمانی، وزیر ورزش و جوانان را به خواب مصنوعی فرو بردند.

به گزارش ایسنا، بالگرد حامل وزیر ورزش عصر پنج‌شنبه هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت کرمان سقوط کرد و برخی سرنشینان آن زخمی شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند. حمید سجادی در نتیجه سانحه بالگرد دچار خونریزی مغزی شد و اسماعیل احمدی مشاور وزیر مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان نیز که در بالگرد حامل وزیر ورزش حضور داشت، در این سانحه جان باخت.

عمل جراحی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران

به گزارش ایسنا، علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز یکی دیگر از مصدومان این سانحه بود که امروز عمل جراحی کرد.

صادقی فر پزشک معالج او در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: علی جوادی از ناحیه گردن، ساق و ریه دچار آسیب دیدگی است که امروز عمل جراحی بر روی ناحیه گردن موفقیت آمیز انجام شد و امیدوارم نیاز به عمل جراحی دیگری نداشته باشد. همچنین برای ساق شان نیز فیکساتور قرار دادیم، اگر شرایطشان مساعد باشد شاید از بیمارستان مرخص شود.

وی در پایان افزود: وی در حال حاضر در بخش مراقبت‌های های ویژه بستری است و چون ریسک عفونت او بالاست، فعلا ممنوع الملاقات هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها