کد خبر: ۵۲۲۲۷۶
زمان انتشار: ۰۹:۴۱     ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
سردار سید کمال هادیانفر:
رئیس پلیس راهور فراجا از کاهش ده کیلومتری سرعت در جاده های کشور خبر داد و گفت: ۱۱ درصد بودجه کشور صرف خسارت‌های ناشی از تصادفات می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه ۱۱ درصد بودجه کشور صرف خسارت‌های ناشی از تصادفات می‌شود گفت: بیش از ۸۳ هزار نفر از عوامل انتظامی و امدادی در جاده‌های کشور در ۲۹۷ هزار کیلومتر راههای کشور در ۱۴۴۰ شهر انجام وظیفه می‌کنند.

وی با اعلام اینکه ۵۷ فروند بالگرد برای پلیس، هلال احمر و اورژانس داریم گفت: در جلسه شورایعالی مصوب شد ده کیلومتر کاهش سرعت را در جاده‌های کشور و در ایام نوروز داشته باشیم به خصوص برای ناوگان عمومی.

وی افزود: بیش از هفت هزار افسری که تصادفات را رسیدگی می‌کنند با تبلت و سیستم سروری که به آنها داده می‌شود؛ کروکی الکترونیک را اجرایی می‌کنند. پیامک به مقصر و غیر مقصر داده شده و اطلاعات در لحظه به سرور پلیس منتقل و از آنجا به بیمه ارسال می‌شود.

سردار هادیانفر همچنین درخصوص ضرورت بستن کمربند ایمنی گفت: در سفرهای نوروزی به طور جدی با تخلفات به خصوص نبستن کمربند ایمنی توسط سرنشینان خودروهای ناوگان عمومی برخورد خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها