کد خبر: ۵۲۲۷۰۳
زمان انتشار: ۱۲:۰۶     ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
اسامی برگزیدگان دومین دوره جشنواره رسانه‌ای "شهرما" شهرداری قم اعلام شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از شهرنیوز، آئین اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای شهرما امروز چهارشنبه 24 اسفندماه با حضور مدیران استانی و اصحاب رسانه در سالن همایش‌های رضوان شهرداری قم برگزار شد.

در بخش خبر مهدی جعفری از پایگاه خبری دیدار قم با عنوان "اثر مرده‌ها روی زمین می‌مانند"، اصغر شهربازی از خبرگزاری ایرنا با اثر "طرح‌های مدیریت شهری قم در چه وضعیتی هستند؟" و سید محمدرضا بهشتی‌پور از خبرگزاری ایرنا با اثر "شرکت‌های دانش‌بنیان برای مدیریت بهتر پسماند شهر قم طرح بدهند"، به ترتیب رتبه‌های نخست، سوم و شایسته تقدیر را کسب کردند.

همچنین سه رتبه برتر بخش مصاحبه را نیز به ترتیب محمدمهدی عنایت‌پور از پایگاه خبری شهر20 با عنوان "خطر تکرار پلاسکو در کمین 16 مرکز تجاری"، راضیه رضایی از پایگاه خبری شهر20 با عنوان "من محروم نیستم" و سید محمدحسین تقوی از خبرگزاری ایسنا با عنوان اثر "فرهنگ شهروندی آخرین تکه پازل شهر سبز"  به خود اختصاص دادند.

در بخش گزارش خبری نیز وجیهه غلامحسین زاده از پایگاه خبری شهر20 با عنوان "مادران نامرئی" رتبه نخست، فاطمه جمال‌زاده از خبرگزاری فارس با عنوان اثر "شغل‌های هزار رنگ هنوز زیر آسمان یکرنگ قم نفس می‌کشند" رتبه دوم و محبوبه آقانوری از روزنامه شاخه سبز با اثر "سیری در خانه موزه شهیدان زین‌الدین؛ 6090 شهید قمی مهمان‌خانه فرمانده شدند" رتبه شایسته تقدیر را کسب کردند.

برگزیدگان بخش یادداشت نیز علی البرزی از پایگاه رسانه‌ای آوای جام جم با اثر بحران ” آلودگی کلامی” در شهر رتبه نخست، مهدی هواسی از پایگاه رسانه‌ای خبرقم با اثر "چرا بسیاری از شهروندان قمی به اتوبوس‌های شهری رغبتی ندارند؟!" رتبه دوم و عباس جعفری از روزنامه ایمان با اثر "چالش‌های محیط زیستی پیامد توسعه ناسازگار شهر قم در بستر رودخانه قمرود" رتبه سوم را از آن خود کردند.

همچنین رتبه دوم و سوم بخش تیتر را نیز وجیهه غلامحسین‌زاده از پایگاه خبری شهر20 با اثر "دفن آرزوها در گودال «کشاورز»"  و  حسن شیخ حائری از خبرگزاری فارس با اثر "این بوستان دیگر «جوان» نیست" به خود اختصاص دادند.

داوران بخش گزارش تصویری چهارمین جشنواره رسانه‌ای شهرما، احمد ظهرابی از خبرگزاری ایسنا و محمد محسن‌زاده از خبرگزاری میزان را برگزیدگان این بخش اعلام کردند.

در بخش مستند رسانه‌ای نیز زهره بیادی، معصومه سعادتی فردو، فاطمه آقامحمدی و زهره زمانیان از مرکز خبر صداوسیمای استان قم به ترتیب رتبه‌های اول، دوم، سوم و شایسته تقدیر را کسب کردند.

بخش ویژه جشنواره نیز که با موضوع جهاد تبیین در مدیریت شهری بود هیفا پردل از هفته نامه پردیسان نوین با اثر "جهاد تبیین در اولویت مدیریت شهری"، علی شعبانی از پایگاه خبری 598 با اثر "نقش جهاد تبیین در مدیریت شهری" و  سید مهدی جابری بناب با اثر "جهاد تبیین در مدیریت شهری" با رویکرد سیاست‌گذاری فرهنگی به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

گفتنی است در این آئین، روزنامه ایمان، روزنامه گویه به‌عنوان رسانه‌های برگزیده و شاخص در بخش انتشار و بازنشر اخبار مدیریت شهری، پرداخت تخصصی به موضوعات شهری و ابوالفضل رئیس جعفری برای پرداخت به موضوعات شهری در قالب طنز تقدیر شدند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها