کد خبر: ۵۲۳۱۷۹
زمان انتشار: ۱۴:۲۰     ۱۴ فروردين ۱۴۰۲
مک‌دونالد از کارکنان خود در آمریکا و برخی دفاتر بین‌المللی خواست از روز دوشنبه تا چهارشنبه دورکاری کنند تا بتواند تصمیم خود در مورد تعدیل نیروها را به صورت مجازی اطلاع‌رسانی کند.

به گزارش پایگاه 598، تسنیم به نقل از رویترز، مک‌دونالد، بزرگ‌ترین رستوران‌ زنجیره‌ای فست فود در جهان موقتاً دفاتر خود در آمریکا را در این هفته تعطیل می‌کند و آماده اعلام تعدیل نیروهای خود می‌شود. این اقدام بخشی از تغییر ساختار این شرکت بزرگ است.

مک‌دونالد هفته گذشته طی ایمیلی به کارکنان خود در آمریکا و برخی دفاتر بین‌المللی، از آن‌ها خواست از روز دوشنبه تا چهارشنبه دورکاری کنند تا بتواند تصمیم خود در مورد کارکنان را به صورت مجازی اطلاع‌رسانی کند. مشخص نیست چه تعداد از کارکنان این شرکت تعدیل می‌شوند.

دفتر این شرکت در شیکاگو اعلام کرد طی هفته‌ای که از سوم آوریل آغاز می‌شود، تصمیمات مهم خود را در مورد کارکنان و موقعیت‌های کاری در سراسر سازمان اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

این شرکت همچنین از کارکنانش خواست تمام ملاقات‌های حضوری با فروشندگان و سایر شرکا را در دفاتر مرکزی لغو کنند.

این فروشگاه زنجیره‌ای در ژانویه اعلام کرد نیروی کار شرکتی خود را به‌عنوان بخشی از استراتژی تجاری خود بررسی خواهد کرد که منتهی به تعدیل نیرو در برخی بخش‌ها و توسعه نیروها در بخش‌های دیگر می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها