کد خبر: ۵۲۳۶۷۴
زمان انتشار: ۱۱:۲۳     ۲۶ فروردين ۱۴۰۲
مسجد مکی متعلق به برادران و خواهران اهل سنت است، ارث پدری او نیست که از خانه خدا به عنوان پایگاه رژیم صهیونیستی استفاده می‌کند!

به گزارش پایگاه 598، روزنامه کیهان در بخش گفت و شنود در مطلبی تحت عنوان «گرونه یا حرومه؟»، نوشت: گفت: در حالی که رژیم صهیونیستی نفس‌های آخر خود را می‌کشد و تمام ملت‌های مسلمان با برپایی روز قدس مرگ این رژیم کودک‌کش را فریاد می‌زنند، شیخ عبدالحمید امام جماعت مسجد مکی زاهدان گفته است؛ باید موجودیت اسرائیل به رسمیت شناخته شود!

گفتم: رژیم صهیونیستی با قتل عام مردم مسلمان فلسطین و آواره کردن مردم مظلوم آن سامان و غصب سرزمین مادری آنها ایجاد شده و از آغاز شکل‌گیری تا‌کنون هم از هیچ جنایتی علیه مردم فلسطین دریغ نکرده است! این عبدالحمید از کدام آبشخور آب می‌خورد؟!

گفت: او پیش از این بارها بر ‌اشغالگری صهیونیست‌ها و ضرورت مبارزه با آنها و آزادی قدس تاکید کرده بود! حالا معلوم نیست چه اتفاقی افتاده که کاسه‌لیس اسرائیل شده است؟!

گفتم: مسجد مکی متعلق به برادران و خواهران اهل سنت است، ارث پدری او نیست که از خانه خدا به عنوان پایگاه رژیم صهیونیستی استفاده می‌کند!

گفت: داد مسلمانان اهل سنت هم از نامسلمانی‌های این شیخ به آسمان بلند شده و خواستار عزل او از جایگاهی است که بدون کمترین شایستگی آن را ‌اشغال کرده است. 

گفتم: یارو خودش را آدم متدینی جا زده بود و برای این و آن جانماز آب می‌کشید! روزی یکی از دوستان سابقش که از جایگاه جدید او بی‌خبر بود به دیدنش آمد و با صدای بلند گفت؛ قیمت فلان مواد مخدر دو برابر شده است! و یارو گفت خیلی گرونه! و بعد که متوجه شد بدجوری خودش را لو داده است گفت؛ منظورم این است که خیلی حرومه! 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها