کد خبر: ۵۲۴۵۰۶
زمان انتشار: ۱۱:۳۲     ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲
گزارش‌ها حاکی از این است که روند درمان مانوئل نویر بهتر و سریع‌تر از برنامه مقرر شده پیش رفته است و او زودتر از زمان پیش‌بینی شده به میادین برمی‌گردد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، مانوئل نویر در بازگشت به آلمان بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ دچار شکستگی پا شد و به همین خاطر فصل برای او به پایان رسید.

با وجود آن که از یاسین بونو و ایمیلیانو مارتینس به عنوان دو گزینه جدی جایگزینی نویر یاد می‌شد اما در نهایت بایرن با یان سومر، سنگربان سوییسی مونشن گلادباخ به توافق رسید و قرارداد امضا کرد.

پیش‌بینی‌ها حاکی از این بود که آسیب دیدگی نویر بسیار شدید و سخت است و ممکن است که حتی سال ۲۰۲۳ را هم از دست دهد و نتواند برای بایرن مونیخ به میدان رود.

شبکه اسکای اسپورت ۱ آلمان اعلام کرد که روند درمان نویر بسیار خوب پیش رفته است و این بازیکن حداکثر تا سه هفته دیگر می‌تواند تمرین خود در چمن را آغاز کند.

طبق اعلام این شبکه آلمانی، نویر می‌تواند در تمرینات پیش از فصل بایرن مونیخ شرکت کند و این نشان می‌دهد که او به ابتدای فصل جدید بوندسلیگا خواهد رسید که این خبر بسیار خوبی برای بایرن مونیخ است.

نویر قرارداد خود را تا سال۲۰۲۴ با باشگاه بایرن مونیخ تمدید کرده است و پیش بینی می‌شود که در بازگشت به میادین هم در ترکیب اصلی تیم به میدان رود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها