کد خبر: ۵۲۴۵۱۷
زمان انتشار: ۱۲:۱۹     ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲
رییس بیمارستان رازی قائمشهر در خصوص آتش‌سوزی عمدی در بخش اورژانس این بیمارستان توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، ضیاالدین اولادی شامگاه دوشنبه اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۱ امشب فردی وارد بخش اورژانس این مرکز درمانی شد که در بررسی دوربین های مداربسته مشخص نیست این فرد همراه بیمار وارد این بیمارستان شده یا اینکه به تنهایی به این بیمارستان آمده است.

وی افزود: تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان می دهد این فرد با روشن‌کردن فندک و پرتاب آن بر روی یکی از تخت‌های بخش اورژانس اقدام به ایجاد حریق کرده است.

رییس بیمارستان رازی قائمشهر تصریح کرد: این فرد پس از آتش‌زدن چند تخت بیمارستان، متواری شده است.

اولادی ادامه داد: با حضور به موقع ماموران آتش‌نشانی عملیات اطفای حریق به سرعت انجام شد و این حادثه خوشبختانه خسارت جانی در بر نداشت.

وی بیان کرد: با حضور ماموران آگاهی و نیروی انتظامی تصاویر دوربین های مداربسته بیمارستان بررسی و اقدامات برای دستگیری فرد از سوی ماموران در حال انجام است.

بیمارستان رازی قائمشهر به عنوان بیمارستان مرکزی عفونی استان از جمله مراکز آموزشی و درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران است که در سال ۱۳۱۳ تاسیس و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با داشتن ۲۲۰ تخت بستری در بخش‌های تخصصی پزشکی به شکل شبانه‌روزی خدمات ارایه می‌کند.

به گفته مدیران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مازنداران ساختمان جدید این بیمارستان بیش از ۲۶۰ تختخوابی نیز به مراحل پایانی کار رسیده و با پیشرفت فیزیکی مناسب به بزودی به بهره برداری می‌رسد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها