کد خبر: ۵۲۴۹۶۲
زمان انتشار: ۱۰:۴۱     ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی هرمزگان از تعقیب و گریز پلیس استان با قاچاقچیان موادمخدر و شهادت سرگرد محمدرضا اسدالهی فرمانده پاسگاه انتظامی چارکبندرلنگه در این درگیری خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری 598، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان صبح امروز اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان بندرلنگه با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد قاچاقچیان از جابجایی مواد مخدر بوسیله یک دستگاه سواری در حوزه بخش شیبکوه مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 

وی افزود: بلافاصله مأموران با تشکیل اکیپی به سرپرستی فرمانده انتظامی پاسگاه چارک نسبت به پایش محورهای مواصلاتی و کنترل حوزه استحفاظی اقدام کردند که در این راستا به یک دستگاه خودرو سواری که بوسیله یکدستگاه خودرو دیگر اسکورت می شد مشکوک شده و نسبت به توقف آن اقدام کردند. 

شهید سرهنگ محمد رضا اسد الهی فرمانده انتظامی بندر چارک

 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه قاچاقچیان به دستور ایست پلیس توجه ننموده و اقدام به فرار کردند،  اظهار داشت: در این تعقیب و گریز متأسفانه خودروی اسکورت با ضربه زدن به خوردوی مأموران منجر به واژگونی خودرو شده که بر اثر این حادثه سرگرد" محمدرضا اسدالهی" فرمانده پایگاه انتظامی چارک به درجه رفیع شهادت نائل آمد. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: خودروی قاچاقچیان با تلاش مأموران متوقف و ضمن دستگیری یک متهم در بازرسی از آن 150 کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف گردید و اقدامات پلیسی جهت دستگیری سایر اعضای این باند بصورت ویژه در دستور کار قرار دارد. 

سردار جعفری ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده این شهید گرانقدر و مجموعه انتظامی ، خاطرنشان کرد: مأموان پلیس تا آخرین قطره خون خود در جهت امنیت ایران اسلامی ایستاده اند و اجازه جولان به هنجارشکنان و قاچاقیان  نخواهند داد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها