کد خبر: ۵۲۵۴۳۴
زمان انتشار: ۱۱:۴۹     ۰۲ خرداد ۱۴۰۲
معاون توسعه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم از واگذاری زمین رایگان به شرکت های دانش بنیان در راستای تحقق شعار سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از حوزه: سید محمد ظهوری معاون منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۳ در پارک فناوری پردیس، از حضور منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم در این نمایشگاه خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه با رویکرد شناسایی و جذب سرمایه گذاران و فعالان تولیدی در عرصه دانش بنیان و فناوری های نوین برپا شده و در این راستا منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با هدف حمایت از تولیدکنندگان دانش بنیان بر پایه تولیدات فناور محور در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه حمایت از شرکت های دانش بنیان دارای مجوز از مبادی ذی صلاح یکی از اولویت های جدی مدیریت جدید این منطقه برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار می باشد، ابراز کرد: یکی از طرح های حمایتی و تشویقی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم برای فعالیت این نوع شرکت ها واگذاری ۴۰۰ متر مربع زمین با کاربری صنعتی به صورت رایگان است که از سال ۱۴۰۲ در راستای تحقق شعار سال به منظور مهار تورم و رشد تولید در دستور کار قرار گرفته است.

معاون توسعه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم ادامه داد: این حمایت ها علاوه بر واگذاری رایگان زمین در زمینه های دیگری همچون مشارکت در احداث بنا، اجرای کامل طرح تا بهره برداری و بازاریابی و فرصت سازی نیز انجام می شود.

ظهوری افزود: در صورتی که چندین شرکت دانش بنیان به اتفاق، نیاز به تامین زمین با شرایط فوق داشته باشند نیز می توانیم یک قطعه زمین متناسب با نیاز شرکت های متقاضی به آنها اختصاص دهیم تا با کاهش هزینه های ساخت و بهره برداری بتوانند به نحو موثرتری به تولید و عرضه محصولات خود دست یابند.

وی بیان کرد: شرکت های دانش بنیانی که مجوزهای لازم از مبادی ذیربط برای کسب و کار خود را کسب کردند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذمشاوره به حوزه معاونت توسعه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان مراجعه و یا با شماره ۰۲۵۳۳۶۷۷۰۰۱ الی ۵ تماس بگیرند.

ظهوری با اشاره به استقبال مدیران شرکت های دانش بنیان از غرفه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم و انجام مذاکرات در خصوص نحوه حمایت این منطقه از آنها در این منطقه اقتصادی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند برای بازدید از غرفه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، تا روز جمعه به سالن شماره هفت، غرفه ۲۵ مراجعه کرده و از نزدیک اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها