کد خبر: ۵۲۵۹۹۰
زمان انتشار: ۱۲:۳۷     ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
چرم کملا با هدف تولید محصولات فرآوری شده شتر در سال ۱۳۹۸-۱۳۹۹ تأسیس شد. با بهره گیری از دانش و تجربه همکاران، شرکت به تولید محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب در حوزه فرآوری پوست شتر پرداخت.

رپرتاژ/ چرم کملا با هدف تولید محصولات فرآوری شده شتر در سال ۱۳۹۸-۱۳۹۹ تأسیس شد. با بهره گیری از دانش و تجربه همکاران، شرکت به تولید محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب در حوزه فرآوری پوست شتر پرداخت. در مرحله اول، شرکت به تولید کیف و کفش پرداخت و با برون سپاری به کارگاه های کوچک و مشاغل خانگی کمک کرد تا در تولید این محصولات شریک شوند.

چرم کملا: تولید محصولات فرآوری شده شتر با تمرکز بر کیفیت و با هدف توسعه صنعت داخلی

اکنون، شرکت با افتخار محصولات با کیفیت و قیمت مناسب با شعار تولید ملی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات، شرکت در آینده قصد دارد در بازارهای بین المللی نیز محصولات خود را معرفی کند و در این بازارها حضور پررنگی داشته باشد.

چرم کملا: تولید محصولات فرآوری شده شتر با تمرکز بر کیفیت و با هدف توسعه صنعت داخلی

تولید محصولات فرآوری شده شتر در کشورهایی مانند ایران، عربستان، مغولستان و برخی کشورهای آسیای مرکزی از قدیم الایام انجام می شد. از پوست شتر می توان به عنوان یک منبع اصلی برای تولید محصولات چرمی استفاده کرد. پوست شتر به دلیل مقاومت و قابلیت خاص خود در برابر شرایط آب و هوایی سخت و در شرایط نامساعد محیطی، برایتولید کفش، کیف و لباس‌های مقاوم و دوام‌دار بسیار مناسب است. همچنین، پوست شتر دارای خواص ضد حساسیت و ضد عفونی کننده است و از این جهت نیز برای تولید محصولات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چرم کملا: تولید محصولات فرآوری شده شتر با تمرکز بر کیفیت و با هدف توسعه صنعت داخلی

با توجه به اینکه شرکت فرآوری پوست شتر با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب موفق به جایگاهی برجسته در بازار داخلی رسیده است، قطعاً می‌تواند در بازارهای خارجی نیز موفق باشد. همچنین، تولید محصولات با استفاده از منابع داخلی، بهبود وضعیت اقتصادی کشور و ایجاد اشتغال برایافراد بسیار مهم است. از طرفی، استفاده از مواد اولیه محلی و داخلی در تولید محصولات، به کاهش وابستگی به مواد اولیه خارجی و کاهش واردات کالاها کمک می کند و در نتیجه، باعث بهبود تراز تجاری کشور می شود.

چرم کملا: تولید محصولات فرآوری شده شتر با تمرکز بر کیفیت و با هدف توسعه صنعت داخلی

در کل، تولید محصولات فرآوری شده شتر با استفاده از پوست شتر، یک فرصت بسیار خوب برای توسعه صنعت در کشور است و شرکت های فعال در این حوزه می توانند با تمرکز بر کیفیت و قیمت مناسب، در بازارهای داخلی و خارجی موفقیت آمیز باشند.

آدرس محصولات چرمی «کملا» در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/Camella.2020

شماره تماس ثبت سفارش: 
09128677282

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها