کد خبر: ۵۲۶۳۸۰
زمان انتشار: ۱۴:۱۶     ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
سازمان هواپیمایی کشوری پروانه فعالیت ۳ شرکت خدمات مسافرت هوایی الوا سیر ایرانیان، طلوع رویایی اهواز و دیدار گشت ترنم را به دلیل تخلف لغو کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از تسنیم، سازمان هواپیمایی کشوری پروانه فعالیت 3شرکت خدمات مسافرت هوایی الوا سیر ایرانیان، طلوع رویایی اهواز و دیدار گشت ترنم را به علت عدم رعایت مقررات آئین‌نامه‌ای لغو کرد.

سازمان هواپیمایی کشوری به استناد صورتجلسه مورخه 1402/3/7 کمیته نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی و بر اساس آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی، پروانه فعالیت 3شرکت خدمات مسافرت هوایی، الوا سیر ایرانیان، طلوع رویایی اهواز و دیدار گشت ترنم در شهر تهران را لغو کرد.

به گزارش تسنیم، سازمان هواپیمایی کشوری پیش از این مجوز پرواز 10 شرکت هواپیمایی در برخی مسیرها داخلی را به دلیل گرانفروشی لغو کرده بود. اقدامی که واکنش رئیس انجمن شرکت‌های هواپیمایی را به‌دنبال داشت. موسوی در این‌باره گفته بود: «جذابیتی که صنعت هواپیمایی دارد برای مردم این است که خیلی سریع‌تر می‌رسند. الآن با فشار غیرقانونی به قیمت خیلی از مردمی را که تا الآن با ماشین، قطار و اتوبوس مسافرت می‌کردند به سمت هواپیما می‌آوریم، یعنی تقاضای کاذب برای این صنعت ایجاد کردیم.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها