کد خبر: ۵۲۶۵۳۷
زمان انتشار: ۱۴:۴۹     ۲۳ خرداد ۱۴۰۲
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، آسمانی کمی ابری و وزش باد و خیزش گرد و خاک در نقاط مستعد پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری 598، با بررسی نقشه‌های هواشناسی و خروجی الگوهای پیش‌یابی عددی وضعیت جوی استان تهران امروز و فردا (۲۳ و ۲۴ خرداد) آسمانی کمی ابری، در ساعات بعد از ظهر با وقوع ناپایداری‌های همرفتی همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود که امروز در نیمه‌شمالی به‌ویژه ارتفاعات شمال غربی و فردا در ارتفاعات گاهی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و در نیمه‌جنوبی با خیزش گردوخاک همراه است.

از روز پنجشنبه تا شنبه(۲۵ تا ۲۷ خرداد) آسمان صاف تا کمی ابری در ساعات بعد از ظهر همراه با افزایش وزش باد و در نقاط مستعد گاهی با گردوخاک مورد انتظار است.

امروز و فردا افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۴ خرداد) صاف و در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (۲۵ خرداد) صاف و در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۸ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها