کد خبر: ۵۲۶۵۸۸
زمان انتشار: ۱۴:۰۳     ۲۴ خرداد ۱۴۰۲
رئیس جمهور با پیشنهادات حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز مبنی بر پیگیری آئین‌نامه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز و برگزاری شورای عالی اقامه نماز موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، رئیس دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور و وزرا، موافقت آیت الله سید ابراهیم رئیسی با نامه ارسالی حجت الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز را ابلاغ کرد.

در این نامه آمده است که جهت اجرایی شدن بند یا بندهای مربوط به دستگاه مربوطه سریعاً برنامه ریزی و اقدام شود.

قرائتی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، خواستار برگزاری شورای عالی اقامه نماز در نهاد ریاست جمهوری با مسئولیت معاون اول حداقل سالی یک بار و پیگیری مفاد آئین‌نامه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز مصوبه هیئت وزیران شد.

بازنگری و اصلاح آئین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز، ایجاد ساختار سازمانی برای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان اداری استخدامی کشور و در نظر گرفتن طرح و بودجه برای کارهای فرهنگی در تمامی وزارتخانه‌ها از دیگر موارد درخواست رئیس ستاد اقامه نماز در این نام است.

قرائتی در بخشی از این نامه خواستار توجه ویژه سازمان برنامه و بودجه و شورای عالی انقلاب فرهنگی به ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز و ارتقا جایگاه مساجد در اسناد بالادستی مانند برنامه هفتم توسعه اجتماعی شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها