کد خبر: ۵۲۶۶۱۵
زمان انتشار: ۱۵:۰۰     ۲۴ خرداد ۱۴۰۲
ربوده شدن یک دختربچه ۴ ساله از بیمارستانی در تهران، پلیس را با ماجرایی پیچیده مواجه کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از همشهری آنلاین، چند روز قبل زن و مردی جوان دختری ۴ساله را که بیمار بود به بیمارستانی در جنوب تهران بردند و او به‌دلیل شرایطی که داشت با دستور پزشک بستری شد. یک روز از بستری شدن این کودک در بیمارستان می‌گذشت و در حالی که از زن و مرد جوان خبری نبود، ۲ زن جوان به بیمارستان رفتند و ادعا کردند خاله‌های دختربچه هستند و برای پرستاری و نگهداری از او آمده‌اند. از آن روز به بعد هر شب یکی از آنها در بیمارستان می‌ماند و از دختربچه نگهداری می‌کرد. این وضع برای چند روز ادامه داشت تا اینکه از روز دوشنبه به‌طور ناگهانی دختر ۴ساله ناپدید شد. این در حالی بود که ۲زنی که مدعی بودند خاله کودک هستند هنوز در بیمارستان حضور داشتند. وقتی حراست بیمارستان از ماجرا مطلع شد، حادثه را به پلیس گزارش کرد و به دستور قاضی عظیم سهرابی، بازپرس دادسرای امور جنایی تهران این دو زن بازداشت شدند.

وقتی آنها برای روشن شدن سرنوشت دختر بچه بیمار تحت بازجویی قرار گرفتند، گفتند که ادعای‌شان درباره اینکه خاله کودک هستند دروغ است و آنها در ازای دریافت شبی ۲۰۰هزار تومان برای پرستاری از او به بیمارستان آمده‌بودند. یکی از آنها گفت:‌ زن و شوهری جوان که در محله ما زندگی می‌کردند یک روز سراغ ما آمدند و گفتند دخترشان بیمار و در بیمارستان بستری شده است، اما چون آنها مشغله کاری زیادی دارند نمی‌توانند از او پرستاری کنند. آنها از ما خواستند که در ازای دریافت شبی ۲۰۰هزارتومان هرشب در بیمارستان بمانیم و مواظب دختربچه باشیم. ما در حالی این کار را قبول کردیم که حتی اسم این زن و شوهر را هم بلد نبودیم و نمی‌دانستیم خانه‌شان کجا است.

این متهم در ادامه گفت:‌ بعد از گذشت نزدیک به یک هفته این زن و شوهر به بیمارستان آمدند و به این بهانه که حال دخترشان بهتر شده و می‌خواهند او را خوشحال کنند دختربچه را به حیاط بیمارستان بردند اما دیگر برنگشتند و در ادامه معلوم شد که آنها دختر ۴ساله را با خود برده‌اند. ما اصلا نمی‌دانیم دختر خردسال واقعا فرزند آنها بود یا نه.

براساس این گزارش هم‌اکنون ۲متهم در بازداشت به‌سرمی‌برند و تحقیقات برای روشن شدن سرنوشت دختر ۴ساله ادامه دارد. این در حالی است که گروهی از مأموران پلیس نیز به‌دنبال یافتن زن و شوهری هستند که ادعا می‌کردند والدین دختربچه هستند.

منبع: ایران
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها