کد خبر: ۵۲۸۷۲۱
زمان انتشار: ۰۹:۲۳     ۲۲ مرداد ۱۴۰۲
رئیس نگهداشت و تعمیرات شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: با تلاش متخصصان این شرکت دستگاه تست فشار شیرهای اطمینان بالای پنج هزار بار در این مجتمع ساخته و در اختیار واحد فنی و مهندسی شرکت قرار گرفت.

رپرتاژ/ روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی امیرکبیر نوشت: با تلاش متخصصان این شرکت دستگاه تست فشار شیرهای اطمینان بالای پنج هزار بار در این مجتمع ساخته و در اختیار واحد فنی و مهندسی شرکت قرار گرفت. محمد رضا حیاتی افزود: این دستگاه برای اولین بار در ایران توسط پرسنل واحد سرویس های تعمیراتی این شرکت ساخته شده است.

وی با تقدیر از حمایت های مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر در جهت ساخت این دستگاه بیان داشت: دستگاه تست فشار شیرهای اطمینان بالای پنج هزار بار به وسیله قطعات تمام ایرانی ساخته شده است.

رئیس نگهداشت و تعمیرات پتروشیمی امیرکبیر گفت: همکاران این واحد علاوه بر دستگاه فوق، دستگاه تست فشار های مینی بار و خلاء را نیز طراحی کرده اند که با ساخت آن مجتمع پتروشیمی امیرکبیر قابلیت تست کلیه شیرهای اطمینان با هر فشار و هر شرایطی کاری را دار می باشد.

پتروشیمی امیرکبیر یکی از بزگترین تولید کننده های پلی اتیلن در ایران است که مجتمع آن در سایت چهار منطقه آزاد پتروشیمی بندر ماهشهر واقع شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها