کد خبر: ۵۲۹۲۸۸
زمان انتشار: ۱۲:۰۸     ۰۷ شهريور ۱۴۰۲
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از رشد ۱۰۴ درصدی احداث فضاهای آموزشی در دولت مردمی سیزدهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از  روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان قم، حمیدرضا خان محمدی امروز در مراسم افتتاحیه مدرسه حضرت خدیجه (س) منطقه پردیسان قم با تبریک هفته دولت اظهار کرد: این هم افزایی ها در مسیر افتتاح پروژه های جدید آموزشی، نشان از عزم خدمتگزاران مردم و دانش آموزان عزیز برای تحقق آینده روشن و نویدبخش ایران قوی است.

وی با تصریح بر این که تمدن حقیقی در مدارس و فضاهای آموزشی بویژه مدارس دخترانه شکل می گیرد خاطر نشان کرد: محور تربیت در خانواده ها، مادران و بانوان هستند.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور همچنین با تقدیر از زحمات همکاران خود در نوسازی مدارس قم ادامه داد: اگر می خواهیم در آینده مشکلاتی مانند مشکل آسیب های اجتماعی، مسکن و انرژی نداشته باشیم، باید به نقش مهم مدارس و فضاهای آموزشی در جلوگیری از ظهور و بروز این مشکلات توجه کنیم.

خان محمدی با تاکید بر این که توسعه مدارس روزآمد با همه امکانات و همچنین امکان دسترسی های محلی این مدارس در دستور کار نوسازی مدارس کشور است گفت: خوشبختانه در دولت مردمی سیزدهم، شاهد رشد ۱۰۴ درصدی احداث فضاهای آموزشی نسبت به مدت مشابه دولت قبل هستیم.

وی اضافه کرد: در این مدت سه و نیم میلیون مترمربع به فضاهای آموزشی کشور افزوده شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها