کد خبر: ۵۲۹۵۹۴
زمان انتشار: ۱۱:۱۷     ۲۰ شهريور ۱۴۰۲
رژیم موقت و تروریستی اسرائیل که روز‌های نابسامانی را پشت سر می‌گذارد، از زبان رئیس سرویس جاسوسی خود، مسئولان ایرانی را تهدید به ترور کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، اسرائیل برنامه ترور هدفمند فرمانده های ایرانی را اعلام کرد! علاوه بر سردار سلامی و قآنی اسم های جدیدی را می بینم که یکی از آنها وزیر اطلاعات حجت الاسلام خطیب است! جالب‌تر وجود ۴ رییس مرکز اطلاعات است:۱.تهران ۲.قم ۳.زاهدان ۴.چابهار

رژیم صهیونیستی مسئولان ایران را تهدید به ترور کرد

دیوید بارنیا رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) بعد از ظهر یکشنبه، این برنامه ترور را افشا کرد.

بارنیا در کنفرانس دانشگاه «رایخمن» در هرتزلیا گفت، «زمانش رسیده که ایران به گونه‌ای متفاوت، تاوان دهد. آزار اسرائیلی‌ها و یهود، به هر نحوی که باشد، چه از طریق ایرانی‌ها چه از طریق وکلایشان، به عملیات در ایران منجر می‌شود... در قلب تهران».

سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران اخیرا اعلام کرد که توانسته طی یک طراحی پیچیده، ضمن کشف و خنثی‌سازی خرابکاری صنعتی موساد در صنایع موشکی وزارت دفاع، ضربه‌ای مهم به موساد وارد کند؛ اقدامی که ظاهرا خشم جنون‌آمیز صهیونیست‌ها را به همراه داشته است.

خبرنگار رادیو ارتش صهیونیستی گزارش داد، بارنیا با انتشار تصاویری از فرماندهان ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدعی شد: ما گزینه دیگری نداریم. در آینده به هر کسی که عناصری را تحریک کند که به دنبال آزار و اذیت شهروندان ما باشد، دست پیدا خواهیم کرد».

همچنین به گزارش وبگاه شبکه خبری الجزیره، رئیس موساد ادعا کرد که رژیم موقت اسرائیل طی سال گذشته، ۲۷ تلاش برای هدف گرفتن اسرائیلی‌ها در نقاط مختلف اروپا، آفریقا و آمریکای جنوبی را خنثی کرده است.

یک مقام مسئول در حفاظت اطلاعات وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، رژیم صهیونیستی تا چندی قبل مطمئن بود که طرح خرابکاری صنعتی و انتقال قطعات معیوب به صنایع موشکی وزارت دفاع با موفقیت اجرا شده، ولی پس از وارد‌شدن ضربه به شبکه خرابکاری فوق، از عمق شکستی که در جریان این عملیات متحمل شده همچنان در شوک است.

بارنیا در ادامه با این ادعا که صهیونیست‌ها مانع از انتقال موشک‌های با برد کوتاه و بلند به روسیه شده‌اند، مدعی شد: وقت آن رسیده که متفاوت از گذشته تاوان بدهند. پیام ما روشن و قاطع است. کسانی که این هسته‌ها را فرستاده‌اید، اشتباه نکنید. مطمئن باشید که دست ما به شما میرسد و عدالت محقق خواهد شد و همه خواهند دید. در گذشته هم شده است. تلاش میکنیم این را در آینده به سطح بعدی برسانیم... بالاترین سطوح مقامات در ایران».

بارنیا در پایان خواستار توقف آنچه او آن را «خودداری در مقابله با رفتار ایران» خواند، شد و ضمن تمجید از تحرکات آمریکا در خصوص تضمین آزادی دریانوردی در خلیج فارس در مقابل آنچه آن را «تروریسم دریایی ایران» خواند، ادعا‌های تکراری در موضوع هسته‌ای را تکرار کرد و گفت: ایران هرگز به سلاح اتمی دست نخواهد یافت. نمی‌توانم درباره روش‌ها و فعالیت‌هایمان چیزی بگویم، ولی به صورت واضح بگویم که ما دست بسته نخواهیم ماند».

در ادامه برخی واکنش های کاربران را به تهدید توخالی اسقاطیل میآوریم:

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها