کد خبر: ۵۳۰۲۱۲
زمان انتشار: ۱۲:۵۱     ۱۵ مهر ۱۴۰۲
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در واکنش به عملیات طوفان الاقصی گفت که این اولین قدم در انتقام سخت از صهیونیست‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری 598، «ناصر ابوشریف»، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران و عضو دفتر سیاسی این جنبش در واکنش به  عملیات طوفان الاقصی گفت که عملیات طوفان الاقصی با حضور تمامی گروه‌های مقاومت در حال انجام است.

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی افزود: مقاومت فلسطین در غزه هزاران موشک را به سوی شهرک‌های صهیونیست‌نشین شلیک کرده و این شلیک‌ها ادامه دارند و عملیات تکاوری ویژه‌ای در عمق رژیم صهیونیستی در دست اجرا دارند.

ناصر ابو شریف گفت که این اولین ضربه است که در پاسخ سخت به هتک حرمت مسجد‌الاقصی در اعیادش انجام می‌شود و تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای تقسیم زمانی و مکانی مسجدالاقصی محسوب می‌شود.  

وی در ادامه از جهان اسلام خواست که از مبارزات ملت فلسطین حمایت کنند؛ زیرا امروز ملت فلسطین در جای جای فلسطین اشغالی برای دفاع از مسجدالاقصی در حال قیام است.

ابوشریف گفت که از تمامی کشورها به ویژه کشورهای همسایه فلسطین می خواهیم که در این عملیات مشارکت کنند، همچنین از جنبش های مقاومت در کشورهای محیطی فلسطین اشغالی هم  می‌خواهیم در این عملیات گسترده شرکت کنند ، چون این یک فرصت تاریخی برای پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی در حق مسجدالاقصی و ملت فلسطین محسوب می‌شود.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین تاکید کرد، رژیم صهیونیستی برای اولین بار از 1973 (1352) است که این درگیری را به عنوان جنگ توصیف کرده است .

وی خاطر نشان کرد: ما در یک شرایط حساس و جدی قرار گرفته‌ایم و همه باید این مسئله را درک کنند و به آن توجه داشته باشند.

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه همه باید با تمام ظرفیت‌های خود در آن مشارکت داشته باشند، گفت: تمام امت اسلامی باید از این فرصت، کمال استفاده را ببرند.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، نیروهای مقاومت فلسطین صبح امروز موفق شده‌اند وارد یکی از شهرک‌های اطراف غزه شوند و چندین نظامی ارتش رژیم اسرائیل را در اطراف غزه به اسارت خود درآورند.

«ستاره داوود» (هلال احمر رژیم اسرائیل) نیز تعداد کشته‌های این رژیم در عملیات امروز حماس را بسیار توصیف کرد و گفت که نمی‌‌توان آمار دقیق این کشته‌ها را اعلام کرد.

وب سایت خبری تحلیلی «واللا» نیز از تداوم درگیری‌ها در شهرک سیدروت خبر داد و گفت که نیروهای مقاومت در شهرک «أوفکیم» چند نفر را به اسارت گرفته‌اند.

مقاومت حماس همچنین توانسته است چند دستگاه خودروی نظامی هامر را از صهیونیست‌ها به غنیمت بگیرد و با خود به داخل نوار غزه منتقل کنند.

گردان‌‌های القسام حماس امروز با اعلام این عملیات موفق شد وارد داخل اراضی اشغالی شده و دست به عملیات کم‌‌سابقه‌ای علیه اشغالگران بزند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها