کد خبر: ۵۳۰۴۸۵
زمان انتشار: ۱۵:۰۸     ۲۲ مهر ۱۴۰۲
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از بعد از ظهر دوشنبه تا سه‌شنبه (۲۵ مهر) با بروز ناپایداری جوی، افزایش ابرناکی در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در سطح استان مورد انتظار است.

به گزارش پایگاه خبری 598، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران برای امروز(۲۲ مهر) با توجه به عبور سامانه بارشی از ارتفاعات استان به‌ویژه در ارتفاعات شمال شرقی، در بعضی ساعات با افزایش ابر و رگبار پراکنده باران با احتمال رعدوبرق و وزش باد شدید، در قله‌ها بارش برف و در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

امروز در مناطق جنوب غربی استان در ساعات بعد از ظهر گاهی وزش باد شدید و احتمال گردوخاک مورد انتظار است.

روز یکشنبه (۲۳ مهر) تا بعد از ظهر دوشنبه (۲۴ مهر) آسمان صاف تا کمی ابری خواهد بود و از بعد از ظهر روز دوشنبه تا سه‌شنبه (۲۵ مهر) دوباره با بروز ناپایداری جوی افزایش ابرناکی در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در سطح استان مورد انتظار است.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( ۲۳ مهر ) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۲۴ مهر) قسمتی ابری و وزش باد، گاهی وزش باد شدید و بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با کمینه دمای ۵ درجه سانتیگراد، خنک ‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها