کد خبر: ۵۳۰۶۵۴
زمان انتشار: ۱۱:۵۸     ۲۶ مهر ۱۴۰۲
سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

عالیجناب آنتونیو گوترش
دبیرکل سازمان ملل متحد

جنایت هولناک حمله رژیم سفاک صهیونیستی به بیمارستان غزه و قتل عام بیش از هزار نفر از مردم مظلوم بی دفاع را محکوم می نماییم،
این اقدام نقض فاحش کنوانسیونهای بین المللی و جنایت جنگی وحشیانه و نسل کشی محسوب می شود که با پشتیبانی برخی دول غربی وحمایت دولت آمریکا انجام گرفته است و اوج توحش صهیونیست ها را نشان داد.
جامعه جهانی این جنایت را حاصل چراغ سبز شورای امنیت سازمان ملل می دانند، که با وجود بحران انسانی در غزه نمایندگان آمریکا، انگلیس و فرانسه با وتو کردن آتش بس، حمایت خود را از کشتار مردم مظلوم فلسطین اعلام داشتند.
صهیونیست ها با ادعای دروغ کشتار جمعی یهودیان و هولوکاست، سال ها نه تنها جنایت کردند بلکه این را پوششی برای جنایات ضدبشری خود داشتند و برای این ادعا نه تنها سندی ارائه ندادند بلکه با جلوگیری از تحقیقات علمی و مستند دانشمندان و با هر گونه تشکیکی، در این ادعا برخورد شدید کردند، حالا در غزه و مقابل چشم جهانیان و دوربین های بین المللی مرتکب جنایت علیه بشریت می‌شوند که ادعای دروغ هولوکاست در برابر آن هیچ است. یک مورد آن جنایت حمله به بیمارستان المعمدانی است و تمام دنیا نظاره گر این مظلومیت و نسل کشی است.
بی شک اینگونه اقدامات غیر انسانی عزم و اراده جدی جامعه جهانی را تقویت کرده و همکاری کشورهای منطقه را برای مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان یک ضرورت بین المللی بیش از پیش افزایش می دهد.

از جنابعالی تقاضا می شود تلاش های خود برای پشتیبانی از حقوق مردم بی گناه فلسطین را تقویت نموده، ظرفیت های این سازمان و آژانس های آن برای امدادرسانی و حمایت بشردوستانه از قربانیان و مناطق آسیب دیده را بکارگیری نمایید و تدابیر لازم را جهت جلوگیری از ادامه نقض های فاحش حقوق بشر، در فلسطین اشغالی و به ویژه نوار غزه اتخاذ کرده، جهان منتظر است تا سازمان ملل اقدام موثری برای توقف قتل عام و جنایت در سرزمین فلسطین انجام دهد.

در پایان تاکید می نماییم، راه حل اصلی پایان بخشیدن به اشغال و به رسمیت شناختن حق تعیین سرنوشت مردم مظلوم فلسطین و تحقق تشکیل دولت مستقل فلسطینی در تمام آن سرزمین به پایتختی قدس شریف است.


بااحترام
امین انصاری
دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها