کد خبر: ۵۳۱۵۸۵
زمان انتشار: ۰۹:۱۰     ۲۷ آبان ۱۴۰۲
خط حزب‌الله نشریه متعلق به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشت: ادعای رویترز درباره محتوای دیدار آقای اسماعیل‌هنیه با رهبر انقلاب سراسر کذب است.

به گزارش پایگاه خبری 598، پس از تکذیب رسمی خبر رویترز از جانب حماس، نشریه خط‌حزب‌الله وابسته به دفتر حفظ و نشر حضرت‌آیت‌الله‌خامنه‌ای نیز در گزارش هفته آخرین شماره خود، خبر منتشر شده در خبرگزاری رویترز درباره محتوای دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس با رهبر معظم انقلاب‌ اسلامی‌ را "سراسر کذب" خواند.

این نشریه با دروغ نامیدن این‌گونه اخبار، نوشت: در حالی که چندی پیش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای اسماعیل‌هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس و هیأت همراه با ایشان بر سیاست همیشگی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از نیروهای مقاومت فلسطین در مقابل اشغالگران صهیونیست تأکید کردند، خبرگزاری رویترز در گزارشی سراسر کذب، ادعا کرد که "رهبر ایران به این مقام ارشد حماس گلایه کرده که چرا پیشتر اطلاعی در خصوص حمله آن‌ها به اسرائیل نداده است و اینکه قرار نیست جمهوری اسلامی وارد این جنگ شود. " این رسانه با خارج شدن از اصول حرفه‌ای و بدون داشتن منبع موثق، این ادعای دروغ را در حالی مطرح می‌کند که افکار عمومی جهان شاهد حمایت‌های متعدد و مکرر رهبرانقلاب‌اسلامی از عملیات اخیر حماس و مقاومت فلسطین می‌باشد. به‌عنوان نمونه رهبر انقلاب اسلامی به صراحت بیان داشتند که «ما از فلسطین دفاع می‌کنیم، ما از مبارزات دفاع می‌کنیم، ما پیشانی و بازوی طرّاحان مدبّر و هوشمند و جوانان شجاع فلسطینی را می‌بوسیم، ما به آن‌ها افتخار می‌کنیم.» ۱۴۰۲/۷/۱۸

نشریه خط حزب‌الله با اشاره به دروغگویی‌های متعدد صهیونیست‌ها در جریان حملات وحشیانه اخیر به ملت فلسطین و مردم غزه خصوصا بیمارستان الشفاء، این‌گونه عملیات روانی را بازی صهیونیست‌ها و پروژه بگیران رسانه‌ای و بنگاه‌های خبرپراکنی با افکار عمومی دنیا در جهت سرپوش گذاشتن روی جنایات صهیونیست‌ها در نوار غزه عنوان کرده است.

گفتنی است؛ برخلاف روند رسانه‌های غربی در سانسور اخبار مربوط به مقاومت فلسطین و حماس، خبر رویترز در روزهای گذشته در رسانه‌های بین المللی و خارجی همچون دویچه‌وله، یورونیوز، اینترنشنال، رادیو فردا و... بازنشر و برجسته‌سازی شده بود که بلافاصله با تکذیب رسمی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین و اعضای حماس مواجه شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها