کد خبر: ۵۳۱۷۳۲
زمان انتشار: ۱۴:۳۹     ۲۹ آبان ۱۴۰۲
سردار حسن‌زاده اعلام کرد
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ از برگزاری رزمایش ۵۰ هزار نفری بسیجیان تهران در روز جمعه ۳ آذر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری 598، سردار حسن حسن‌زاده در نشست خبری هفته بسیج و «رزمایش بزرگ حماسی الی بیت المقدس» که در پادگان ولی‌عصر برگزار شد، اظهار کرد: تفکر بسیجی و فرهنگ بسیجی مرز ندارد و همه مردم را شامل می‌شود. در همه فعالیت‌ها ثمره حضور آنان دیده می‌شود و موفقیت‌هایی که در جبهه مقاومت می‌بینیم تبلور نور بسیج است.

حسن‌زاده ادامه داد: بسیج یعنی مردمی بودن و حمایت مستمر از مظلوم و دفاع از انسانیت. در هر عرصه سخت برای انقلاب اسلامی بسیج و بسیجیان حاضر شدند و حماسه آفریدند، بسیجیان با فداکاری جان خود را به خطر می اندازد تا جان مردم در آسایش باشد.

وی تأکید کرد: ما بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و سند اعتلای بسیج را در دستور کار قرار داده‌ایم و تلاش کرده‌ایم بر اساس این دو سند فعالیت‌های بسیج را طراحی و دنبال کنیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ یادآور شد: ۳ هزار گروه جهادی در تهران داریم که در مناطق محروم و محله‌های آسیب‌دیده تهران نقش‌آفرینی می‌کنند. طرح محله‌های اسلامی را دنبال می‌کنیم و معتقدیم اگر همه مردم نقش‌آفرین باشند محله اسلامی تحقق می‌یابد.

حسن‌زاده افزود: توجه به قشر جوان و نوجوان یکی از اولویت‌های اصلی بسیج تهران است و در بهمن نیز کنگره ملی شهدای پایتخت برگزار می‌شود. تبیین و روشنگری یکی از وظایف اصلی بسیج است. ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف از جمله نظامی، علمی و فناوری دستاوردهای بسیاری دارد که باید از سوی بسیجیان معرفی و تبین شود.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با اشاره به برنامه‌های سپاه تهران به مناسبت هفته بسیج گفت: برگزاری میزهای خدمت و اعزام گروه جهادی به محلات محروم از حمله برنامه‌های ماست، همچنین رزمایش ۵۰ هزار نفری حماسی الی بیت المقدس در خیابان انقلاب با حضور همه بسیجیان در روز جمعه ۳ آذر ماه برگزار می‌شود و گردان‌های مختلفی در خیابان انقلاب به سمت دانشگاه تهران و نماز جمعه رژه می‌روند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها