کد خبر: ۵۳۲۸۴۶
زمان انتشار: ۱۰:۵۳     ۰۶ دی ۱۴۰۲
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در دوره های نهم، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی، بامداد چهارشنبه طی بیانیه ای از انصراف خود برای کاندیداتوری در دوره دوازدهم مجلس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از تسنیم از قم، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، بامداد امروز با صدور اطلاعیه‌ای در صفحه مجازی خود، از کاندیداتوری برای انتخابات دوره بعدی مجلس شورای اسلامی انصراف داد که متن این اطلاعیه به شرح زیر است: خداوند به برکت خون شهیدان و با رهبری امام راحل عظیم‌الشان و مجاهدت شما مردم عزیز و قهرمان، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ما ارزانی داشت و در پرتو این نظام مقدس است، که افرادی مانند حقیر از یک خانواده و منطقه محروم و با حمایت شما مردم، می‌توانند در چند دوره متوالی در عالی‌ترین جایگاه قانون‌گذاری این کشور قرار گیرند.

بنده پس از حدود 16 سال که در شورای شهر و مجلس شورای اسلامی افتخار خدمتگزاری به شما مردم عزیز قم را داشتم، همواره معتقدم براساس بیانیه گام دوم که توسط رهبری عزیز صادر شد باید زمینه حضور متخصصین متعهد به ویژه جوانان و افراد با تجربه و توانمند انقلابی را در عرصه قانون‌گذاری کشور فراهم کرد.

بر همین اساس در ابتدای دوره فعلی مجلس، در جمع‌های مختلف، به‌خصوص در جمع همکاران سابق خود در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علی ابن ابیطالب (ع) علنا اظهار کردم که بنای حضور در انتخابات مجلس در دوره بعدی را ندارم.

اما اصرار دلسوزان نظام اسلامی، علما و طلاب ارجمند، خانواده‌ معظم شهدا و ایثارگران، هیات مذهبی و آحاد مختلف مردم از صنف‌های گوناگون و همچنین به جهت خنثی کردن شایعاتی که از سوی برخی افراد نا‌آگاه، کم‌اطلاع و بعضا مغرض مطرح می‌شد، مرا بر آن داشت که برای چهارمین بار در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کنم ، که اگر چنانچه‌ میدان از نیروهای مردمی و انقلابی خالی بود به روند رقابت‌های انتخاباتی ادامه دهم.

اما هم‌اکنون با توجه به این که الحمدلله، تعداد قابل توجهی از افراد و جوانان انقلابی و خوش‌نام در انتخابات اخیر ثبت‌نام کرده‌اند و جلساتی نیز با آنان داشته‌ام و همچنین پس از اعلام نظر مراجع پنج‌گانه و هئیت اجرایی در تایید صلاحیت‌ بنده و بقیه نامزدها، برای روشن شدن تکلیف گروه‌های انقلابی و ائتلاف‌های مختلف استان که به حقیر لطف داشته‌اند، زمینه را برای وفای به‌عهد خود فراهم یافته و اعلام می‌دارم هیچ تکلیفی برای حضور در مجلس آینده ندارم. و ترجیح می‌دهم در راستای بیانیه‌ گام دوم انقلاب اسلامی و به جهت گردش نخبگانی در حکمرانی جامعه اسلامی، از نیروهای جوان و انقلابی درکنار افراد مجرب، متعهد و مردمی در قوه مقننه استفاده شود.

لذا بدین‌وسیله اینجانب انصراف خود را از کاندیداتوری دوره‌ دوازدهم مجلس شورای اسلامی اعلام داشته ومتذکر می شوم که بنده هرگز علاقه‌ای نداشتم که رفیق نیمه‌راه باشم، لذا به پاس قدردانی از رای ارزشمند شما مردم شریف استان قم، در این دوره به عهد خود پایبند بوده و تا پایان روز هفتم خرداد ماه سال 1403 مثل گذشته و با تمام وجود خادم شما خواهم ماند.

در پایان از تمام مردم شریف و انقلابی استان قم به‌خصوص جوانان عزیز عاجزانه در‌خواست دارم، در راستای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی و پاسداشت خون هزاران شهید و برای حفظ میراث گرانبهای پدرانتان در روز یازدهم اسفندماه در پای صندوق‌های رای حاضر شوند و افراد اصلح را برای حضور در مجلس انتخاب نمایند.

ضمن تشکر از همه عزیزانی که در این ایام طولانی و سخت در کنار حقیر بودند از همه مردم بزرگوار استان قم به خاطر قصور در خدمت حلالیت می‌طلبم و براساس تکلیفی که به عهده اینجانب نهاده شده ان‌شاءالله در سنگری دیگر و تا پای جان به این نظام و وطن عزیزم خدمت خواهم نمود.

سرباز ولایت، خادم ملت

احمد امیرآبادی فراهانی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها