کد خبر: ۵۳۲۸۷۷
زمان انتشار: ۱۱:۳۹     ۰۷ دی ۱۴۰۲
گروه مقاومت اسلامی عراق گفت که در سحرگاه چهارشنبه با سلاح‌های مناسب یک مرکز جاسوسی فنی وابسته به رژیم صهیونیستی در شمال شرق اربیل را هدف قرار داد.
حمله مقاومت به مرکز جاسوسی صهیونیستی در شمال عراق

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری 598؛ گروه «مقاومت اسلامی عراق» بامداد پنجشنبه از انجام حمله به یک «مرکز جاسوسی-فنی» رژیم صهیونیستی در منطقه کردستان عراق خبر داد.

این گروه طی بیانیه‌ای گفت که در حمایت از مردم غزه و پاسخ به کشتار زنان و کودکان فلسطینی، در سحرگاه چهارشنبه با سلاح‌های مناسب یک مرکز جاسوسی فنی وابسته به رژیم صهیونیستی در شمال شرق اربیل را هدف قرار داد.

از سوی دیگر، گروه مقاومت اسلامی عراق بامداد پنجشنبه اعلام کرد که یک هدف مهم و حیاتی رژیم صهیونیستی در جنوب شهرک «إلیاد» واقع در بلندی‌های جولان اشغالی را هدف قرار داده است.

تأکید مقاومت عراق بر ادامه حملات، در شرایطی است که از هفته‌های نخست نبرد طوفان‌الاقصی، مقاومت عراق برای حمایت از فلسطین وارد عمل شده و پایگاه‌های آمریکایی را در عراق و سوریه، با موشک و پهپاد هدف قرار داد به طوری که شمار این حملات به بیش از ۱۰۰ عملیات فراتر رفته است

مقاومت اسلامی عراق عملیات خود را به تدریج تشدید کرده تا اینکه اهداف اسرائیل در ایلات مشرف بر دریای سرخ و  تأسیسات گازی کاریش در منطقه مدیترانه را با موشک‌هایی با برد ۴۰۰ کیلومتر و پهپادهای دوربرد هدف قرار داد و نشان داد که توانایی مادی و انسانی برای ضربه زدن به هر هدفی در فلسطین اشغالی را دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها