کد خبر: ۵۳۲۹۹۰
زمان انتشار: ۱۴:۵۹     ۱۱ دی ۱۴۰۲
جلایی‌پور:
اسرائیلی‌ها پیام می‌دادند که ایران را باید متلاشی کرد اما خوشبختانه دهه هشتادی‌های ما پاپس کشیدند و زیر بار این حرف‌ها نرفتند.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از مشرق: حمیدرضاجلایی‌پور فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یک مناظره اینترنتی با حاتم قادری از پشت‌پرده اغتشاشات پاییزی در سال گذشته برداشته و می‌گوید هدف از آشوب‌های سال قبل نابودی ایران بوده است.

این فعال اصلاح‌طلب با اشاره به طرح تجزیه ایران از سوی دشمنان گفت: کشور ایران پفک نیست که بتوان آن را تقسیم کرد، نباید کشور را به مخاطره انداخت سال قبل من 100 روز آشوب را مانیتور می‌کردم و مشاهده کردم که رسانه‌های فارسی ‌زبان اسرائیلی شبانه‌روزی به کانون‌های شورشی ( مرتبط با گروهک تروریستی منافقین)پیام می‌دادند که ایران را باید متلاشی کرد اما خوشبختانه دهه هشتادی‌های ما پاپس کشیدند و زیر بار این حرف‌ها نرفتند.

جلایی‌پور با اشاره به پروژه عبری- آمریکایی در آشوب‌های پاییزی گفت: من معتقدم که اسرائیل با راست جنگ‌طلب آمریکا(دار ودسته ترامپ) روی هم ریخته تا ایران را از بین ببرد، رصدهای من نشان می‌داد که وقتی کسی با کانون‌های شورشی در ارتباط است یعنی چه اشکالی دارد که در ایران شورش شود، نیروهای سیاسی در ایران باید به این موضوع توجه کنند که عدم تناسب و نسل‌کشی در غزه در جریان است و دنیا فقط تماشا می‌کند.

فرماندار سابق شهر نقده با بیان یک خاطره قدیمی پرده از تحرک تروریست‌ها برداشته و گفت: من یادم هست که دو ماه پس از انقلاب که هنوز قانون اساسی شکل نگرفته بود همین گروه‌های تروریستی مثل کومله و حزب دموکرات کردستان که خودشان را پیشرو نامیده و در نشست جورج‌تاون هم حاضر بودند در خیابان سر می‌بریدند! هدف از این کار تخلیه شهر بود تا سه پادگان نقده دست تروریست‌ها بیافتد، باید نگران تکرار این رفتارها از سوی براندازان بود.

این روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب ادامه داد: حتی نیروهایی که در داخل حکومت نیز حضور ندارند باید احساس مسئولیت کرده و اجازه ندهند عده‌ای از بیرون نقشه نابودی ایران را بکشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها