أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۳۳۰۵۸
زمان انتشار: ۰۹:۳۲     ۱۳ دی ۱۴۰۲
کتاب جامعه‌شناسی رسانه‌ها اثر رمی ریفل منتشر شد

به گزارش سرویس سواد رسانه پایگاه خبری 598، کتاب جامعه‌شناسی رسانه‌ها اثر رمی ریفل با ترجمه دکتر محمدمهدی فتوره‌چی و آنیتا صالح بلوردی و با مقدمه‌ای از دکتر ساروخانی، از سوی انتشارات اندیشه احسان منتشر شد.

مباحثی چون رسانه‌ها و حوزه عمومی، رسانه‌ها و زندگی سیاسی، افکار عمومی و حوزه عمومی، رسانه‌ها در تبلیغات سیاسی و تجاری، تاثیر رسانه‌ها بر فرهنگ، جامعه‌شناسی تولیدکنندگان، کاربردها و دریافت پیام از رسانه ها، شنوندگان و مخاطبان رسانه ها، و کاربردهای رسانه‌های دیجیتال از جمله مهم‌ترین سرفصل‌هایی است که ریفل (جامعه‌شناس رسانه و پژوهشگر موسسه فرانسوی مطبوعات) در این اثر با مروری بر خلاصه تحقیقات انجام شده از سوی پژوهشگران فرانسوی به آن‌ها پرداخته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها