امـام صـادق (عليه السلام) فرمـودند: مانند ارباب به عيوب ديگران نگاه نکنید ، بـلكه چـون بنـده اى متـواضع، عيب هاى خود را وارسى كنيد. تحف العقول/ 295

      
کد خبر: ۵۳۳۱۶۰
زمان انتشار: ۰۹:۵۶     ۱۴ دی ۱۴۰۲
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا درس شکننده ای به آنها خواهیم داد و ملت ایران بدانند که مجلس انقلابی و دولتی که هماهنگ با محلس است از مردم پشتیبانی خواهیم کرد و نیروهای مسلح و امنیتی هم قوی تر از قبل دشمن را ردیابی می کنند و انتقام سختی از آنان می گیریم و انتقام سخت چیزی جز اضمحلال رژیم کودک کش صهیونیستی در منطقه و شکست آمریکا نیست.

به گزارش پایگاه خبری 598،  حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با سراج24، پیرامون اقدام تروریستی امروز در کرمان اظهار داشت: شکستی که داعش در دهه اخیر از ایران اسلامی، شهید سلیمانی و دیگر شهدای مدافع حرم خورده بود و شکستی که اخیرا رژیم صهیونیستی از حماس و گروه مقاومت در غزه متحمل شد و همه کینه هایی دشمنان که از انقلاب تاکنون داشتند باعث شده است که دست به انتقام گیری بزنند.

وی ادامه داد: این انتقام گیری از ملت ایران به منظور برخورد با کسانی است که در اطاعت از رهبری، رهرو شهدا از جمله شهید سردار قاسم سلیمانی هستند و با بصیرت  همچنان در مسیر شهدا قرار دارند و به راه آنان ادامه می دهند، طراحی شده بود. 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات متعدد اسرائیل و آمریکا، تصریح کرد: اسرائیل و آمریکا همه کینه ها را جمع کرده و از مردم بی گناه و بی سلاحی که برای بزرگداشت شهید سلیمانی جمع شده بودند، اینطور انتقام گرفتند. 

وی تاکید کرد: قطعا درس شکننده ای به آنها خواهیم داد و ملت ایران بدانند که مجلس انقلابی و دولتی که هماهنگ با محلس است از مردم پشتیبانی خواهیم کرد و نیروهای مسلح و امنیتی هم قوی تر از قبل دشمن را ردیابی می کنند و انتقام سختی از آنان می گیریم و انتقام سخت چیزی جز اضمحلال رژیم کودک کش صهیونیستی در منطقه و شکست آمریکا نیست.

 
منبع: سراج24
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها