أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۳۳۱۶۳
زمان انتشار: ۱۲:۲۵     ۱۴ دی ۱۴۰۲
وزیر کشور گفت: پزشکی قانونی آمار شهدای حادثه تروریستی کرمان را ۸۴ نفر اعلام کرده و تعداد مجروحین هم ۲۸۴ نفر، اما احتمال افزایش شهدا وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرگزاری مهر، احمد وحیدی صبح پنج شنبه در سرکشی از بیمارستان‌های شهر کرمان، اقدامات کادر درمان استان را قابل قبول ارزیابی کرد و افزود: حجم بالای مجروحین از ابتدای حادثه، باعث تراکم در بیمارستان‌های شهر شد ولی با مدیریت مناسب این روند اصلاح شد و هم اکنون وضعیت بسیار مناسب و تحت کنترل است.

وی با اشاره به احتمال افزایش تعداد شهدای حادثه تروریستی کرمان گفت: پزشکی قانونی آمار شهدای این حادثه را ۸۴ نفر اعلام کرده و تعداد مجروحین هم ۲۸۴ نفر اعلام شده اما با توجه به حال وخیم عده‌ای که در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند احتمال افزایش تعداد شهدا وجود دارد.

وی وضعیت امنیتی استان کرمان پس از این حادثه تروریستی را آرام و تحت کنترل ارزیابی کرد و گفت: دستگاه‌های امنیتی  در حال تجزیه و بررسی حادثه کرمان هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها