إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنْتُمْ تُوعَدُونَ(فصلت 30) * * * به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!

      
کد خبر: ۵۳۳۴۲۴
زمان انتشار: ۰۷:۳۰     ۲۱ دی ۱۴۰۲
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از صدور حکم بازگرداندن ۲۰ تا ۴۰ میلیون تومان اضافه دریافتی به بیش از هزار خانوار برای پنج مدرسه متخلف خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری 598،  ایرنا از سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو با گلایه از همکاری نکردن آموزش و پرورش در نظارت بر شهریه مدارس، افزود: گزارش‌های مردمی از تخلفات انجام شده تعزیرات را مجبور کرد که شعب را برای جلوگیری از اضافه دریافتی شهریه مدارس به صورت میدانی روانه مدارس کنیم.

وی از بررسی ۱۰ مدرسه غیردولتی در شعب مهم و ملی این سازمان خبر داد و اظهار داشت: با احراز تخلف پنج مدرسه غیرانتفاعی و اثبات گران فروشی انجام شده این مدارس به پرداخت بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

به گفته اصانلو، بر اساس احکام صادره شعب تعزیرات حکومتی، مدارس متخلف باید به هزار و ۱۸۷ خانوار که در ثبت نام دانش آموزان خود وجه اضافی به این مدارس پرداخت کرده بودند، بین ۲۰ تا ۴۰ میلیون تومان اضافه وجه دریافت شده را بازگردانند.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها