أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۳۳۷۳۳
زمان انتشار: ۱۶:۲۰     ۲۹ دی ۱۴۰۲
سفیر عیدانه کفش گفت: در قالب این پویش 100 هزار جفت کفش به مناسبت سال جدید در بین خانواده های نیازمند در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ۵۹۸: سیدجواد هاشمی بازیگر سینما و تلوزیون در حاشیه سومین روز از نمایشگاه تخصصی و بین المللی کفش قم با اشاره به اجرای پویش عیدانه کفش، خاطرنشان کرد: هدف از این پویش جمع آوری کفش توسط تولیدکنندگان و فعالان این صنعت برای توزیع در بین خانواده های نیازمند همزمان با سال جدید است.

سفیر پویش " عیدانه کفش" اضافه کرد: در قالب این پویش تاکنون 25 هزار جفت کفش توسط خیرین و فعالان این صنعت برای توزیع در بین نیازمندان اهدا شده که پیش بینی می شود تا پایان این نمایشگاه از مرز صد هزار کفش عبور کند.

هاشمی خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود در قالب این پویش در نهایت افزون بر 20 میلیارد تومان کمک به افراد نیازمند با اهدای کفش صورت بگیرد.

بازیگر سینما و تلوزیون اظهار داشت: این نمایشگاه با توجه به وجود تولیدکنندگان برتر کشوری، زمینه بسیار بالایی در کمک به افراد نیازمند در آستانه سال جدید را دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها