کد خبر: ۵۳۵۱۶۶
زمان انتشار: ۱۶:۴۲     ۲۴ اسفند ۱۴۰۲
یگان پهپادی مقاومت عراق ششمین عملیات دو هفته اخیر در سرزمین های اشغالی را با هدف قرار دادن پایگاه بسیار راهبردی و حیاتی رژیم صهیونیستی به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری 598، جبهه مقاومت عراق در ادامه عملیات ناامن کردن آسمان و فرودگاه های نظامی رژیم صهیونیستی که از پانزدهم اسفند آغاز شده است بار دیگر توانستند پایگاه هوایی و نظامی راهبردی را در عمق سرزمین های اشغالی به صورت دقیق هدف قرار دهند.

براساس اطلاعاتی که یک منبع میدانی در اختیار مشرق گذاشته است، یگان پهپادی جبهه مقاومت عراق برای ششمین بار در دو هفته گذشته توانست سامانه دفاع هوایی رژیم صهیونیستی را پشت سر بگذارد و به هدف مورد نظر در منطقه و فرودگاه نظامی پالماخیم اصابت کند.

این منبع میدانی با بیان این که این فرودگاه و پایگاه حساس رژیم صهیونیستی در نزدیکی شهر ریشون لتسیون واقع شده است، افزود: این منطقه نظامی در جنوب تل آویو قرار دارد و از شمال شرق به شهر اشدود متصل می شود و همین موقیعت بر اهمیتش افزوده است.

جزئیات عملیات موفق یگان پهپادی مقاومت عراق در شاهرگ حیاتی صهیونیست‌ها+ نقشه میدانی برای مشاهده اندازه اصلی روی نقشه کلیک کنید

این منبع میدانی از موفقیت آمیز بودن عملیات یگان پهپادی مقاومت خبر داد و گفت: این پایگاه همچنین در نزدیکی مرکز پژوهش هسته ای قرار گرفته و انواع مختلفی از بالگردها و پهپادها در این مقر مستقر است و به گفته برخی منابع، جنگنده های اف ۳۵ هم در این پایگاه قرار دارند.

این منبع میدانی افزود: پایگاه پالماخیم محل استقرار بخش دفاع نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی است که مسئول چتر حفاظتی جامع برای مقابله با تهدیدات موشکی است و این موضوعی است که عملیات نیروهای مقاومت را متفاوت و خاص کرده است.

در این پایگاه همچنین فضا پیمای ارو و شافیت پرتاب شده است و باید توجه داشت پالماخیم یک مقر حیاتی در جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه به شمار می آید و همین مسئله و موقعیت بر اهمیت عملیات یگان پهپادی جبهه مقاومت عراق افزوده است.

به گزارش مشرق، مقاومت عراق از نیمه دوم اسفندماه تاکنون شش عملیات پهپادی موفق را علیه صهیونیست ها انجام داده است و پیشتر هم فرودگاه و پایگاه های نظامی حیفا، کریات شمونه، راش بینا، بن گورین و پالایشگاه حیفا را هدف قرار داد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها