کد خبر: ۵۳۵۳۲۶
زمان انتشار: ۱۳:۲۴     ۰۵ فروردين ۱۴۰۳
سی و یکمین دوره برپایی نمایشگاه قرآن؛
سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر چهارشنبه، یکم فروردین، با حضور محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شده و تا 14 فروردین ماه امسال ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری ۵۹۸: ستاد ملی جمعیت نیز در یکی از غرفه های نمایشگاه در جهت اهداف خود، به فعالیت و ارائه ی خدمات تخصصی در حوزه جمعیت می‌پردازد.

 از جمله این خدمات می‌توان به برگزاری نشست های تخصصی حوزه ی جمعیت با حضور مسئولین، مجموعه های مردمی، دبیران جوانی جمعیت دستگاه های دولتی و نهاد های حاکمیتی، ساماندهی کنش‌گران و مجموعه های حوزه جمعیت، میز گفتگوی باروری سالم و حیات جنین، ارائه کتب و محصولات فرهنگی حوزه جمعیت همچنین معرفی دومین رویداد جایزه ملی جمعیت اشاره کرد.

افزون بر این میز مشاوره ی خدمات قانون جوانی جمعیت در این غرفه برپا گردیده و کارشناسان حقوقی متخصص در حوزه ی جمعیت در این بخش به ارائه مشاوره می‌پردازند که در این راستا به سوالات افرادی که مشمول امتیازاتی اعم از دریافت زمین،مسکن و تسهیلات فرزند آوری، مرخصی زایمان کارمندان خانم و... پاسخ داده می‌شود.

شایان ذکر است مراجعین در این غرفه می‌توانند شکایات و انتقادات خود از اجرای قانون جوانی جمعیت را ثبت نمایند.

علاقمندان جهت بازدید از غرفه ستاد ملی جمعیت می‌توانند از یکم الی چهاردهم فرودین ماه از ساعت ۱۷عصر لغایت ۱۲ بامداد در مجموعه مصلی امام خمینی(ره)؛ روبروی درب ورودی ۵۹جنوبی، مراجعه نمایند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها