کد خبر: ۵۳۶۴۹۹
زمان انتشار: ۲۳:۲۹     ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تیمی که از تساوی زردپوشان و پرسپولیس سود برد استقلال بود که صدرنشینی اش را حفظ کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، ژوزه مورایس پس از تساوی بدون گل سپاهان برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی را در این اتمسفرورزشگاه دیدیم که هواداران خیلی هیجان بالایی داشتند و جو بسیار زیبایی را شاهد بودیم. باشگاهی که از بازی امروز سود برد استقلال بود.

او درباره عملکرد بازیکنان پرسپولیس تاکید کرد: هر دو تیم تلاش خیلی خوبی انجام دادند پرسپولیس یکی از تاکتیکی و تکنیکی ترین تیم های ایران است. اصلا عادلانه نیست که بخواهیم پرسپولیس را شکست دهیم. به بازیکنان بابت بازی امروز و تمرکزی که در زمین داشتند تبریک می گویم.

وی افزود: با تمام اتفاقاتی که در فصل جاری سپری کردیم باید بگویم اگر کلاه بر سر داشتم ام را به احترام بازیکنان بر می داشتم و مقابلشان تعظیم می کردم. بازی های زیادی باقی نمانده است و آرزوی موفقیت برای تیم هایی دارم که در کورس هستند.

مورایس درباره اینکه احساس می شد سپاهان محتاطانه بازی کرد افزود: دلیلش این بود می خواستیم ببریم.

سرمربی زردپوشان درباره تمارض بعضی از بازیکنان این تیم گفت: نیازی نیست جواب این سوال را بدهم. آمده ام فوتبال انجام دهیم. بازی همیشه احساسات زیادی دارد اما در مجموع از بازیکنانم تشکر می کنم. گاهی چنین چیزهایی هم رخ می دهد اما فکر می کنم آنطور که من بازی را دیدم شما ندیدید.

او درباره انتقاد از عدم بازی زیبا از سوی تیم پرستاره سپاهان و ناموفقیت این تیم در چهار فصل گذشته تصریح کرد: آیا شما فکر می کنید سپاهان باید قهرمان می شد؟! خود من هم چنین انتظاری داشتم.

مورایس بار دیگر تصریح کرد: یک بازی شامل خیلی موارد می شود. باران بارید و باد هم وزید. خیلی چیزها هست که رخ می دهد. من هم می گویم باید با ۱۰ امتیاز اختلاف صدر می بودیم اما باید بگویم ۱۰ سال است این تیم قهرمان نشده است.

او سپس درباره ستاره های متعدد این تیم با طعنه پاسخ داد و گفت: بله! جواد حسین نژاد، ستاره ای است که کسی او را نمی شناخت. اعرابی نیز همینطور. سیاوش یزدانی ستاره شد وقتی استقلال هم او را نخواست. هادی محمدی هم همینطور ولی در تیم ملی نیست. تنها رامین رضاییان بود که از پرسپولیس بیرون آمد اما من او را باز هم ریکاوری کردم و تبدیل به بهترین شد شهریار معانلو هم اینطور است.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با سپاهان ادامه خواهید داد افزود: من تماشاگر نیستم و نمی توانم چیزی بگویم. اگر بگویند برو خوشحال هم می شوم! خوشحال می شوم بروم و من را نخواهند.

مورایس در ادامه نسبت به اینکه فشار روی سپاهان حداکثر است گفت: تنها چیزی که می خواهید این است فقط درباره سپاهان صحبت کنید. چهار امتیاز ما را گرفتند. فقط از سپاهان می پرسید. چیزی که مهم است پیشرفت فوتبال ایران است که باید راجع به آن صحبت کنم. می خواهم از بازیکنان زیر ۲۱ سال خودم صحبت کنم اما محدودیت دارم و نمی توانم. چرا اینها را نمی پرسیدید. من با تیم قابل احترامی پرسپولیس کاری ندارم اما آیا از تراکتور و گل گهر و عمره هم این ها را می پرسید. آیا از سرمربی پرسپولیس این سوالات را می پرسید؟!

او سپس صندلی خود را ترک کرد و رفت.

منبع: مهر
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها