کد خبر: ۵۳۷۱۵۲
زمان انتشار: ۱۳:۱۳     ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
روزنامه آمریکایی در گزارشی مبسوط درباره برگزاری مراسم تشییع شهیدان سید ابراهیم رئیسی، حسین امیرعبداللهیان و همراهانشان به حضور رئیس دفتر سیاسی حماس و جمعیت انبوه حاضر در این مراسم اشاره کرد و نوشت: رهبر معظم ایران در محل برگزاری مراسم تشییع رئیس‌جمهور فقید حضور یافت و برای او نماز خواند.

به گزارش پایگاه خبری 598، روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارش خود با اشاره به سانحه روز یک‌شنبه سقوط بالگرد حامل رئیس‌جمهور شهید و همراهان وی نوشت: پیکر رئیس جمور فقید ایران، وزیر امور خارجه و چند تن دیگر از مقامات ایران ابتدا برای تشییع به تبریز، نزدیک‌ترین شهر به محل وقوع سانحه و سپس به شهر مذهبی قم و بعد از آن برای برگزاری مراسم به تهران منتقل شد.

نیویورک تایمز در ادامه به اقامه نماز رهبر معظم انقلاب بر پیکرهای شهدای خدمت اشاره کرد و افزود: تعداد زیادی از مقامات ارشد و سران کشورهای خارجی نیز قرار است بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در مراسمی برای گرامیداشت یاد و خاطره سید ابراهیم رئیسی در تهران حضور بهم رسانند.

این روزنامه افزود: جمعیت کثیری از مردم ایران تمامی خیابان‌های مرکز تهران را برای شرکت در این مراسم پر کردند و حمایت خود را از دولت خود نشان دادند.

نیویورک‌تایمز همچنین گزارش داد «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس نیز در مراسم امروز حضور یافت و در آن سخنرانی کرد.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها