کد خبر: ۵۳۷۵۹۹
زمان انتشار: ۰۹:۰۲     ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
میراث رئیسی همچنان ادامه یابد؛
استمرار مسیر موفقیت‌آمیز دولت‌سیزدهم مطالبه‌ای فراگیر از 6کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری است.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری 598، با انتشار اسامی 6 داوطلب به‌عنوان کاندیدای نهایی، از امروز (دوشنبه) فرایند تبلیغات انتخاباتی چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری به‌صورت رسمی آغاز شد؛ موضوعی که با حضور کاندیداهایی از طیف‌های مختلف سیاسی، نوید‌دهنده انتخاباتی پرشور است.

براساس فهرست رسمی منتشر شده ازسوی وزارت کشور، شورای‌نگهبان صلاحیت 6نفر، شامل «مصطفی پورمحمدی»، «مسعود پزشکیان»، «سعید جلیلی»، «علیرضا زاکانی»، «محمدباقر قالیباف» و «سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» را تأیید کرد تا ترکیب کاندیداهای نهایی رقابت ریاست‌جمهوری چهاردهم مشخص شود؛ کاندیداهایی که از امروز تا 6تیرماه فرصت دارند در چارچوب کمپین‌های تبلیغاتی و با ارائه برنامه‌ها و رویکردهای خود، نظر افکارعمومی را جلب کنند.

در این میان اما، یکی از مهم‌ترین مطالبات جامعه از کاندیداهای ریاست‌جمهوری دوره چهاردهم، ادامه مسیر عزت‌آفرین شهیدرئیسی است؛ مسیری که ویژگی‌های آن در الگوی حرکتی دولت‌سیزدهم و همچنین بیانات رهبرمعظم‌انقلاب درباره شهیدرئیسی و دولت‌سیزدهم نمایان است.

آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در اجتماع پرشور روز 14 خرداد در مرقد امام سه ویژگی محوری رو برای رئیس جمهور آینده ذکر کردند، اول فرمودند باید فعال و پرکار باشه، دوم فرمودند باید آگاه باشه و سوم هم اینکه معتقد به مبانی انقلاب باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها